Interesują Cię usługi związane z foliami samochodowymi? 

Wszystkie usługi w jednym miejscu! Przyciemnianie, zmiana koloru i ochrona!

Interesują Cię usługi związane z foliami samochodowymi? 

Jesteś w odpowiednim miejscu! Oklejanie aut to usługa realizowana przez Nas już od ponad 27 lat. Znamy się na swojej fachu! Pracujemy na foliach najwyższej jakości, tylko najlepszych zagranicznych producentów takich jak Avery Dennison , czy SunTek. Ponadto do każdej z naszych usług samochodowych prócz gwarancji na samą folie, dorzucamy swoją gwarancję na montaż. Zainteresowani?

Oklejanie auta folią to pojęcie bardzo szerokie. Obejmuję zarówno montaż folii na szyby, jak i karoserie. Usługi tego typu podzieliliśmy na 4 główne działy. Poniżej przedstawiamy podstawowe informacje z tego zakresu. Pełne opisy znajdziecie na stronach poświęconych poszczególnym usługą. Zapraszamy!

 

Ochrona lakieru

Oklejanie auta folią do ochrony lakieru jest usługą realizowaną przez Nas tylko w naszej siedzibie w Warszawie. Oklejanie tego typu może obejmować zarówno całą karoserię, jak i jej pojedyncze części. Najpopularniejszym wyborem jest tzw. wariant full front, polegający na zabezpieczeniu tylko najbardziej narażonej powierzchni lakieru (maska, zderzak przedni, błotniki przednie, reflektory, lusterka). Oczywiście kwestia doboru elementów przeznaczonych do oklejenia jest całkowicie dowolna i zależna tylko od Waszej decyzji.

Do oklejania aut foliami do ochrony lakieru wykorzystujemy amerykańskie produkty Suntek PPF. Są to bezbarwne, poliuretanowe folie o zdolności do samoregeneracji, występujące zarówno jako folie błyszczące (dla lakierów w połysku) jak i matowe (dla lakierów matowych). Objęte są 5 lub 10-letnią gwarancją producenta. 

Czas potrzebny Nam na oklejenie auta folią do ochrony lakieru to od 2 do 5 dni roboczych, w zależności od ilości elementów karoserii, wybranych do zabezpieczenia. 

Przyciemnianie szyb samochodowych

Usługę tą wykonujemy w swojej warszawskiej siedzibie oraz w szczególnych przypadkach na terenie całej Warszawy i okolic (salony samochodowe). Legalny montaż tego typu folii obejmuję wszystkie szyby znajdujące się za fotelem kierowcy, a sama instalacja trwa około 3-4 godziny. Folie, na których pracujemy w tym przypadku to produkty marki Armorlite. Najpopularniejszą serią tego producenta jest Raycer – obejmuję 4 stopnie przyciemnienia i objęta jest dożywotnią gwarancją na trwałość (w tym koloru – odbarwienia, płowienie).

Zmiana koloru

Oklejanie auta folią do zmiany koloru karoserii to usługa, którą realizujemy tylko w swojej siedzibie w Warszawie. Oklejanie tego typu może dotyczyć całej powierzchni lakieru lub tylko jego części (dach, maska, progi, lusterka, itp.)

Czas potrzebny Nam na realizację uzależniony jest od wielkości oklejanej powierzchni.

W przypadku gdy zmieniamy kolor pojedynczych elementów nadwozia przeciętnie jest to 1 do 2 dni roboczych. Natomiast przy oklejaniu całego nadwozia – 5 dni roboczych plus dodatkowe 2-3 jeśli oklejone mają być również wnęki (lakierowana powierzchnia karoserii widoczna po otwarciu drzwi i klapy bagażnika).

Do oklejania aut foliami do zmiany koloru wykorzystujemy produkty amerykańskiej marki Avery Dennison. Usługa zmiany koloru objęta jest przez Nas 2-letnią gwarancją na montaż oraz kilkuletnią gwarancją producenta na folie (w przypadku marki Avery Dennison jest to od 7 do 12 lat, w zależności od produktu).

Ochrona przedniej szyby

Oklejanie przedniej szyby folią ochronną to usługa realizowana przez nas wyłącznie w naszej warszawskiej siedzibie. Trwa 1 dzień roboczy, przy czym auto ze względów technicznych najczęściej wydajemy dopiero dnia następnego. Folia na której pracujemy to ClearPlex – jedyna o tym przeznaczeniu folia na rynku, objęta roczną gwarancją producenta (lub do 20 tyś. przejechanych km, w  warunkach normalnej eksploatacji).

Masz pytania?

Chetnię pomożemy!