ZASKOCZ SĄSIADA, ZMIEŃ KOLOR AUTA!

Czysto, szybko i nieinwazyjnie - tak właśnie wygląda oklejanie auta folią do zmiany koloru!

Panu lakiernikowi podziękujemy… nie trzeba ponownie malować, żeby móc cieszyć się upragnionym kolorem auta! Wybieraj spośród ponad 200 folii, od klasycznego połysku, przez modne maty, po egzotyczne kameleony.

Zakres montażu jest dowolny. Oklej całe auto lub podrasuj wybrane elementy, bywa że to detale mówią najwięcej o charakterze auta. Nie zwlekaj, sprawdź co możemy zrobić dla Twojego auta!

ZAMONTUJ FOLIĘ OCHRONNĄ NA LAKIER

Nie czekaj, zapobiegaj! Odpryski, rysy i przetarcia,
TAK, możesz sobie tego oszczędzić!

Ceramika lub woskowanie nie pomoże w zderzeniu z kamieniami na autostradzie… Możesz Nam wierzyć. Z uszkodzeniami mechanicznymi nie łatwo wygrać. Potrafią to tylko najmocniejsze folie - samoregenerujące się, poliuretanowe PPFy.

Przemyśl co chciałbyś zabezpieczyć: całe auto, front lub bikini - zakres oklejania dostosowujesz do swoich potrzeb. Wybierz folie i długość gwarancji, zainwestuj w święty spokój na lata.

ZAMONTUJ FOLIĘ PRZYCIEMNIAJĄCĄ SZYBY

Przyciemnione szyby to kultowa klasyka… Absolutna podstawa tuningu optycznego!

Wnętrze auta, które znacznie mniej się nagrzewa, refleksy, które już nie oślepiają, blokada promieniowania UV i ten wygląd nadający autu rasowego charakteru… To wszystko będzie Twoje po instalacji folii przyciemniających szyby!

Pracujemy tylko na najlepszych foliach, z tego słyniemy. Dożywotnia gwarancja na trwałość i kolor, idealne przyleganie do matrixa bez efektu ramki - oto Nasza oferta!

ZAMONTUJ FOLIĘ OCHRONNĄ NA SZYBĘ PRZEDNIĄ

Niewiele jest rzeczy bardziej przytłaczających niż uszkodzenie szyby przedniej…

Możesz się przed tym ustrzec! Wszelkie rysy i odpryski, a nawet drobne pęknięcia - właśnie tego wszystkiego możesz Sobie oszczędzić montując bezbarwną folię ochronną na szybę przednią lub boczne.

Pracujemy na folii ClearPlex, jedynej na rynku polskim dopuszczonej atestem ISiC do montażu w polu widzenia kierowcy. Nie ryzykuj, zarezerwuj termin i ciesz się komfortem bezpiecznej jazdy!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.