Oklejanie samochodów

KONSULTACJA

+ 48 604 639 314

ZMIANA KOLORU AUTA

Oklejanie auta folią do zmiany koloru karoserii to usługa, którą realizujemy tylko w swojej siedzibie w Warszawie. Oklejanie tego typu może dotyczyć całej powierzchni lakieru lub tylko jego części (dach, maska, progi, lusterka, itp.)

Do oklejania aut foliami do zmiany koloru wykorzystujemy produkty amerykańskiej marki Avery Dennison. Usługa zmiany koloru objęta jest przez Nas 2-letnią gwarancją na montaż oraz kilkuletnią gwarancją producenta na folie (w przypadku marki Avery Dennison jest to od 7 do 12 lat, w zależności od produktu).

PRZYCIEMNIANIE SZYB

Usługę tą wykonujemy w swojej warszawskiej siedzibie oraz w szczególnych przypadkach na terenie całej Warszawy i okolic (salony samochodowe).

Legalny montaż tego typu folii obejmuję wszystkie szyby znajdujące się za fotelem kierowcy, a sama instalacja trwa około 3-4 godziny.

Folie, na których pracujemy w tym przypadku to produkty marki Armorlite. Najpopularniejszą serią tego producenta jest Raycer – obejmuję 4 stopnie przyciemnienia i objęta jest dożywotnią gwarancją na trwałość (w tym koloru – odbarwienia, płowienie).

OCHRONA PRZEDNIEJ SZYBY

Oklejanie przedniej szyby folią ochronną to usługa realizowana przez nas wyłącznie w naszej warszawskiej siedzibie. 

Trwa 1 dzień roboczy, przy czym auto ze względów technicznych najczęściej wydajemy dopiero dnia następnego. 

Folia na której pracujemy to ClearPlex – jedyna o tym przeznaczeniu folia na rynku, objęta roczną gwarancją producenta (lub do 20 tyś. przejechanych km, w  warunkach normalnej eksploatacji).

OCHRONA LAKIERU

Oklejanie auta folią do ochrony lakieru jest usługą realizowaną przez Nas tylko w naszej siedzibie w Warszawie. Oklejanie tego typu może obejmować zarówno całą karoserię, jak i jej pojedyncze części. Najpopularniejszym wyborem jest tzw. wariant full front, polegający na zabezpieczeniu tylko najbardziej narażonej powierzchni lakieru (maska, zderzak przedni, błotniki przednie, reflektory, lusterka). Oczywiście kwestia doboru elementów przeznaczonych do oklejenia jest całkowicie dowolna i zależna tylko od Waszej decyzji.

Do oklejania aut foliami do ochrony lakieru wykorzystujemy amerykańskie produkty Suntek PPF. Są to bezbarwne, poliuretanowe folie o zdolności do samoregeneracji, występujące zarówno jako folie błyszczące (dla lakierów w połysku) jak i matowe (dla lakierów matowych). Objęte są 5 lub 10-letnią gwarancją producenta. 

Czas potrzebny Nam na oklejenie auta folią do ochrony lakieru to od 2 do 5 dni roboczych, w zależności od ilości elementów karoserii, wybranych do zabezpieczenia.