KIEDY SŁOŃCE DOPIEKA...

Przyciemnianie szyb w samochodzie to obecnie najlepsza forma Waszej osobistej ochrony przed nadmiernym nagrzewaniem się auta oraz nieprzyjemnym, rażącym słońcem. Folie utrzymują chłód nawet w największy upał, blokując do 93 % promieniowania IR, znanego nam potocznie jako odczuwalne ciepło słoneczne.

Redukcja refleksów

Przyciemnianie szyb redukuję refleksy słoneczne, przez co zmniejsza zmęczenie oczu, a sama jazda staję się bezpieczniejsza i znacznie bardziej komfortowa.

Blakada UV

Oklejanie szyb ochrania wnętrze samochodu przed zniszczeniem, takim jak płowienie czy inne odbarwienia powstałe w skutek działania szkodliwego promieniowania UV.

Tuning optyczny

Przyciemnianie szyb w samochodzie stanowi obecnie niezbędny element tuningu optycznego. Na rynku jest szeroki wybór folii przeznaczonych do tego celu. Występują w wielu kolorach oraz stopniach przyciemnienia. W ten sposób oklejanie szyb umożliwia nadanie każdemu pojazdowi niepowtarzalnego charakteru i własnego stylu.

Ochrona nie tylko przeciwsłoneczna

Przyciemnianie szyb stanowi także inwestycję w bezpieczeństwo. Tego typu folie w pewnym stopniu zabezpieczają oklejoną szybę przed wybiciem, po pierwsze ochraniając nas przed rozbryzgiem odłamków szkła, a po drugie utrudniając zadanie potencjalnemu złodziejowi lub wandalowi. 

NASZA OFERTA


Folie nr 1 na rynku

Pracujemy tylko na foliach najwyższej jakości marki Armorlite, objętych certyfikatem ISiC. Wszystkie nasze folie w systemie Armorlite Exclusive są termokurczliwe oraz jako nieliczne na rynku idealnie przyklejają się do matrixa (brak białej ramki na kropkach – szyba tylna). Najczęściej montowana przez Nas seria folii Raycer objęta jest dożywotnią gwarancją producenta. 

Zakres usługi

Standardowa usługa przyciemniania szyb obejmuję  – wszystkie szyby znajdujące się za fotelem kierowcy (wymóg wynikający z prawa drogowego).

Doświadczenie

Nasza firma istnieję od 1992 roku. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale przede wszystkim dystrybucją. Nasze folie do przyciemniania szyb samochodowych są od wielu lat produktami wiodącymi na rynku polskim. 

Gwarancja

Oferujemy Wam dwie gwarancję:

Jak wygląda realizacja?

Przyciemnianie szyb w samochodzie to usługa, którą wykonujemy w swojej siedzibie w Warszawie. W wyjątkowych sytuacjach realizujemy tego typu usługi z dojazdem do klienta (salony samochodowe).

Czas realizacji to standardowo 3 – 4 godziny, w zależności od auta. 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.