Przyciemnianie szyb

Bo ściemniamy tylko profesjonalnie!

folie z serii Raycer z dożywotnią gwarancją producenta!

dożywotnia gwarancja

do 70% zatrzymanej energii słonecznej

2 lata gwarancji na montaż

Montaż folii do przyciemniania szyb

Przyciemnianie szyb w samochodzie to obecnie najlepsza forma ochrony wnętrza auta przed nadmiernym nagrzewaniem oraz nieprzyjemnym olśnieniem. 

Folie utrzymują chłód nawet w największy upał, blokując do 93 % promieniowania IR, znanego nam potocznie jako odczuwalne ciepło słoneczne. Przyciemnianie szyb redukuję refleksy słoneczne, przez co zmniejsza zmęczenie oczu, a sama jazda staję się bezpieczniejsza i znacznie bardziej komfortowa.  Oklejanie szyb ochrania również wnętrze samochodu przed zniszczeniem, takim jak między innymi płowienie tapicerki czy inne odbarwienia powstałe w skutek działania szkodliwego promieniowania UV.

Przyciemnianie szyb stanowi także inwestycję w bezpieczeństwo. Tego typu folie w pewnym stopniu zabezpieczają oklejoną szybę przed wybiciem, po pierwsze ochraniając nas przed rozbryzgiem odłamków szkła, a po drugie utrudniając zadanie potencjalnemu złodziejowi. 

Nasza oferta

Przyciemnianie szyb w samochodzie stanowi obecnie niezbędny element tuningu optycznego. Na rynku jest szeroki wybór folii przeznaczonych do tego celu. Występują w wielu kolorach oraz stopniach przyciemnienia. W ten sposób oklejanie szyb umożliwia nadanie każdemu pojazdowi niepowtarzalnego charakteru i własnego stylu.

Standardowa usługa przyciemniania szyb obejmuję  – wszystkie szyby znajdujące się za fotelem kierowcy (wymóg wynikający z prawa drogowego). Czas realizacji to standardowo 3 – 4 godziny. 

Pracujemy tylko na foliach najwyższej jakości, objętych dożywotnią gwarancją producenta oraz certyfikatem ISiC. Wszystkie nasze folie w systemie Armorlite Exclusive są termokurczliwe oraz jako nieliczne na rynku idealnie przyklejają się do matrixa (brak białej ramki na kropkach). Przyciemnianie szyb w samochodzie to usługa, którą wykonujemy w swojej siedzibie. W wyjątkowych sytuacjach realizujemy tego typu usługi z dojazdem do klienta (salony samochodowe).

Sprawdź też!