Montaż folii okiennych

Jedna usługa, wiele korzyści!

Oklejanie okien folią? Służymy pomocą!

Działamy na rynku od ponad 27 lat. Na rynku nie ma wielu firm mogących się pochwalić takim doświadczeniem! Montujemy wszystkie typy folii okiennych – przeciwsłoneczne, antywłamaniowe oraz matowe (mrożone – dekoracyjne). Pracujemy na dystrybuowanych przez nas foliach najwyższej jakości zagranicznej marki Armorlite, objętych gwarancją producenta przez okres nawet 15 lat (w zależności od rodzaju folii oraz kąta nachylenia oklejanej powierzchni).

Montaż folii okiennych to usługa, którą wykonujemy w większości na terenie Warszawy i okolic, a w wyjątkowych przypadkach również na terenie całego kraju! Poniżej – podstawowe informacje z zakresu montażu folii okiennych. Pełne opisy znajdziecie na poszczególnych stronach konkretnych usług. Zapraszamy!

Montaż folii przeciwsłonecznych

Oklejanie okien folią przeciwsłoneczną to 3 podstawowe korzyści w jednym produkcie! Folie przeciwsłoneczne obniżają temperaturę we wnętrzu, redukują nieprzyjemne refleksy oraz blokują szkodliwe dla Nas promieniowanie UV. 

Wybór różnego typu folii jest szeroki. Folie chroniące przed słońcem to przede wszystkim folie refleksyjne, określane również jako lustrzane.  Najczęściej stosowane są na oknach elewacyjnych, dla uzyskania efektu – tzw. lustra weneckiego. Drugim typem folii przeciwsłonecznych są folie określane jako selektywne. Są praktycznie bezbarwne – jest to najniższy możliwy stopień przyciemnienia – stosowane w sytuacjach, w których nie chcemy lub nie możemy ingerować w wygląd szyb.

Montaż folii matowych

Oklejanie okien folią matową to przede wszystkim rozwiązanie problemu braku prywatności we wnętrzu! Folie matowe to właśnie te, które najczęściej spotykamy w formie pasów w biurach lub na oknach elewacyjnych gabinetów lekarskich. Przesłaniają widok, jednocześnie przepuszczając światło przez szybę.

Folie mrożone stosowane są również jako swojego rodzaju ozdoba szyby – można w nich wyciąć z pomocą plotera dowolne ażurowe wzory, napisy lub logotypy. 

Montaż folii antywłamaniowych

Oklejanie okien folią antywłamaniową to przede wszystkich ochrona Twojego życia i mienia! Folie tego typu zapobiegają wybiciu szyby, utrudniając intruzowi wejście do budynku przez otwór okienny. Służą również  jako folie ochronne (bezpieczne), zapobiegające rozbryzgowi odłamków szkła w wyniku uszkodzenia szyby. 

Folie antywłamaniowe to najczęściej folie bezbarwne, jednak występują również w formie lustrzanych folii przeciwsłonecznych lub matowych (mlecznych).

Montaż folii anty-graffiti

Oklejanie okien folią anty-graffiti umożliwia łatwe usunięcie niechcianego graffiti z powierzchni okna! Ponadto folie tego typu zabezpieczają oklejone szkło przed zarysowaniami i innymi drobnymi uszkodzeniami wynikającymi z wandalizmu. Popularnie stosowane na oknach elewacyjnych sklepów i lokali usługowych.

Masz pytania?

Chetnię pomożemy!