Montaż folii anty-graffiti

Rewolucja w walce z wandalizmem!

Konsultacja telefoniczna

Maciej Grzęda

+48 660 741 679

Nie ryzykuj, zapobiegaj!

Oklejanie okien folią anty-graffiti stanowi mechaniczne zabezpieczenie przed trwałym i permanentnym zabrudzeniem szyby. Folie tego typu posiadają specjalną powłokę ochronną, która umożliwia usunięcie niechcianego grafitti tylko za pomocą zwyczajnych środków czyszczących. Warto jednak pamiętać, że aby było to możliwe – zabrudzoną szybę trzeba wyczyścić nie później niż kilka godzin po powstaniu graffiti.

Właściwości ochronne

Folie anty-graffiti to przede wszystkim folie o charakterze ochronnym. Nie tylko umożliwiają zmycie graffiti ale i zabezpieczają oklejoną szybę przed zarysowaniami i drobnymi uszkodzeniami wynikającymi z celowych działań siłowych. Montaż folii anty-graffiti jest inwestycją, która w znacznym stopniu zmniejsza ryzyko konieczności wymiany zniszczonej szyby na nową.

Folie bezpieczne

Oklejanie okien folią anty-graffiti jest również inwestycją w ochronę naszego zdrowia i życia. Folie tego typu określane są jako bezpieczne, ponieważ stanowią zabezpieczenie oklejonych szyb przed skutkami całkowitego zbicia, w tym groźnego rozbryzgu odłamków szkła.

Gdzie warto zamontować folie anty-graffiti?

lokale usługowe

witryny sklepowe

komunikacja miejska

billboardy i wyświetlacze zewn.

tablice informacyjne

ekrany dzwiękochłonne

Zamów usługę!

Usługi tego typu wykonujemy na terenie Warszawy i całej Polski.

Prosimy o kierowanie zapytań drogą mailową, uwzględniając poniższe informacje:

  • wielkość oklejanej powierzchni (m2)
  • ilość i rozmiar poszczególnych okien   
  • lokalizacja okien w budynku (łatwy/trudny dostęp)