NIE RYZYKUJ, ZAPOBIEGAJ!

Oklejanie okien folią anty-graffiti stanowi mechaniczne zabezpieczenie przed trwałym i permanentnym zabrudzeniem szyby. Folie tego typu posiadają specjalną powłokę ochronną, która umożliwia usunięcie niechcianego grafitti tylko za pomocą zwyczajnych środków czyszczących. Warto jednak pamiętać, że aby było to możliwe – zabrudzoną szybę trzeba wyczyścić nie później niż kilka godzin po powstaniu graffiti.

Właściwości ochronne

Folie anty-graffiti to przede wszystkim folie o charakterze ochronnym. Nie tylko umożliwiają zmycie graffiti ale i zabezpieczają oklejoną szybę przed zarysowaniami i drobnymi uszkodzeniami wynikającymi z celowych działań siłowych. Montaż folii anty-graffiti jest inwestycją, która w znacznym stopniu zmniejsza ryzyko konieczności wymiany zniszczonej szyby na nową.

Folie bezpieczne

Oklejanie okien folią anty-graffiti jest również inwestycją w ochronę naszego zdrowia i życia. Folie tego typu określane są jako bezpieczne, ponieważ stanowią zabezpieczenie oklejonych szyb przed skutkami całkowitego zbicia, w tym groźnego rozbryzgu odłamków szkła.

Gdzie warto zamontować folie anty-graffiti?

lokale usługowe
witryny sklepowe
komunikacja miejska
billboardy i wyświetlacze zewn.
tablice informacyjne
ekrany dzwiękochłonne

NASZA OFERTA


Usługi tego typu wykonujemy na terenie Warszawy i całej Polski.

Prosimy o kierowanie zapytań drogą mailową, uwzględniając poniższe informacje:

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.