Zapobiegaj!

Montaż folii antywłamaniowych lub też inaczej ochronnych, znajduję bardzo szerokie zastosowanie zarówno w zakresie ochrony mienia jak i naszego zdrowia i życia. Folie tego typu posiadają kilka istotnych cech, które możecie wykorzystać na różne sposoby w zależności od swoich potrzeb.

Co powinniście wiedzieć o foliach antywłamaniowych? Poniżej przedstawiamy 3 podstawowe korzyści wynikające z ich montażu. 

Folie bezpieczne

Oklejanie okien folią ochronną stanowi formę zabezpieczenia szkła przed wszelkimi uszkodzeniami prowadzącymi do wybicia szyby. Z tego względu folie tego typu określa się mianem – bezpieczne. Przeciwdziałając skutkom rozbicia szkła, w tym głównie niekontrolowanemu rozbryzgowi odłamków, chronią nas przed okaleczeniem lub nawet śmiercią.

Montaż folii antywłamaniowych w formie produktów zabezpieczających szkło poleca się szczególnie w przypadku wnętrz publicznych oraz mieszkalnych, w których mamy do czynienia z obszernymi przeszkleniami (okna elewacyjne, okna tarasowe i balkonowe, przeszklone drzwi, szklane balustrady itp.).

Ochrona antywłamaniowa

Montaż folii antywłamaniowych tak jak napisaliśmy już powyżej – zabezpiecza szyby przed wybiciem. W kontekście próby włamania przez okno oznacza to uniemożliwienie  potencjalnemu intruzowi, dostania się do wnętrza – właśnie przez otwór powstały w skutek wybicia szyby. Folie tego typu są na tyle grube i wytrzymałe, że nawet w przypadku uszkodzenia utrzymują szkło w jednej powierzchni, tworząc barierę trudną do sforsowania.

Są bezbarwne i całkowicie przezroczyste. Profesjonalnie zainstalowane na szybie pozostaną całkowicie niewidoczne dla włamywacza i nie wpłyną na wygląd okien. Pod tym względem stanowią interesującą alternatywę dla rolet antywłamaniowych lub nawet krat.

Ochrona przed skutkami eksplozji

Oklejanie okien folią antywłamaniową to również przeciwdziałanie skutkom wybuchów. W naszej ofercie znajdziecie montaż folii antywłamaniowej w specjalistycznym systemie No-Bar. 

No-Bar to obecnie najbardziej zaawansowana  na rynku folii okiennych, forma zabezpieczenia szkła  przed skutkami eksplozji. Składa się z folii ochronnych oraz dodatkowych profili aluminiowych montowanych do ram okiennych. 

No-Bar zatrzymuję falę ciśnienia wybuchowego, redukując zagrożenie wynikające z deszczu odłamków, powstającym w skutek każdej eksplozji ładunków wybuchowych, gazów i materiałów łatwopalnych. 

Systemy tego typu powstały jako środki prewencyjne w odpowiedzi na światowy problem terroryzmu. Sam No-Bar uznawany jest za jeden z najlepszych na rynku systemów ochronnych. Ponadto według testów przeprowadzonych na wniosek amerykańskiej agencji DTRA – system No-Bar kwalifikuję się do produktów ochronnych na najwyższym poziomie.

Gdzie warto zamontować folie antywłamianiowe?

ambasady
instytucje finansowe
sklepy
lokale usługowe

NASZA OFERTA


Oklejanie okien folią antywłamaniową to usługa, którą realizujemy tylko na produktach najwyższej jakości – foliach marki Armorlite, posiadających wszystkie niezbędne atesty ITB od klasy 01 do P2.

Ponadto istnieję możliwość montażu folii antywłamaniowej nie tylko w formie folii bezbarwnej. Folie tego typu występują również w wariantach folii mlecznych/matowych lub przeciwsłonecznych.

Usługi realizujemy zarówno w Warszawie, jak i na terenie całego kraju.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.