Lakier jak nowy każdego dnia!

Ochrona lakieru folią to obecnie najskuteczniejsze zabezpieczenie lakieru na rynku. Zapobiega rysom i odpryskom, ułatwia utrzymanie auta w czystości, a wybór elementów do oklejenia jest całkowicie dowolny! Działamy na amerykańskich foliach PPF od SunTek - sprawdzonej, dystrybuowanej przez Nas na rynku polskim od ponad 8 lat. Stawiamy przede wszystkim na jakość i trwałość oferowanych usług. Zamontowana przez Nas bezbarwna folia chronna nie zżółknie, nie będzie się łuszczyć ani nie zmatowieje, conajmniej przez okres objęty gwarancją, czyli 5, 10 lub 12 lat w zależności od wybranego wariantu. Jednak z doświadczenia wiemy, że Nasze folie wytrzymują znacznie dłużej! Jeśli Cię zainteresowaliśmy, poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne informację w zakresie ochrony lakieru folią.

CZĘŚCIOWE ZABEZPIECZENIE LAKIERU FOLIĄ - pakiety

PAKIET BIKINI

Zabezpieczenie przedniej części nadwozia. 1/3 maski, bikini błotników, zderzak przedni, lusterka, reflektory przednie. Podstawowa ochrona lakieru przed odpryskami i rysami, powstającymi podczas jazdy autem.

PAKIET FULL FRONT

Ochrona obejmująca cały przód samochodu. Zakres oklejania: maska, błotniki przednie, zderzak przedni, lusterka, reflektory przednie, słupki A, nadszybie. Kompleksowe zabezpieczenie lakieru przed odpryskami i głębokimi rysami.


Ochrona lakieru folią - najważniejsze pytania

Czy warto oklejać auto folią ochronną?

W porównaniu do innych, dostępnych na rynku powłok ochronnych tylko folia zapobiega poważnym uszkodzeniom lakieru jak głębokie rysy czy odpryski, powstającymi wskutek uderzeń kamieni czy żwiru. Metody ochrony, takie jak powłoka ceramiczna i woskowanie nie zabezpieczają lakieru przed fizycznymi uszkodzeniami, natomiast z powodzeniem mogą być stosowane na folie, wspomagając jej powłokę hydrofobową i odporność na trudne plamy.

Lakier jak nowy...

Zabezpieczenie lakieru folią wydłuża jego żywotność i utrzymuję w dobrej kondycji. Bezbarwna folia ochronna uniemożliwia gromadzenie się i przenikanie szkodliwych substancji takich jak ptasie odchody, smoła, tłuszcz czy sól. Warstwa hydrofobowa folii ułatwia utrzymać auto w czystości, a tym samym rzadziej odwiedzasz myjnię!

Samoregeneracja folii

Folia ochronna PPF posiada właściwości samogojące, poprzez wulkanizację, pod wpływem ciepła regeneruję uszkodzenia powstające na powierzchni (rysy, odpryski). W okresie letnim taka naprawa przebiega samoistnie. Zimą wystarczy podgrzać takie miejsce suszarką lub oblać gorącą wodą. Po zarysowaniach nie będzie śladu! 

W całości lub częściowo

Ochrona lakieru folią nie oznacza, że musimy od razu oklejać całe auto! Bezbarwne folie ochronne możemy montować zarówno na wybranych, najbardziej narażonych częściach auta, jak również na całym samochodzie. Dobór zakresu zabezpieczenia jest dowolny.

NASZA OFERTA


Folie ochronne SunTek PPF

Ochrona lakieru folią to usługa, którą wykonujemy na najwyższej jakości poliuretanowych foliach amerykańskiej marki SunTek PPF. Są to folie bezbarwne, w macie lub połysku o najwyższej możliwej przejrzystości optycznej, dzięki której zabezpieczenie lakieru folią jest niewidoczne, nie ingerując w kolor i wygląd auta. 

Doświadczenie

Istniejemy na rynku od 1992 roku. Nie tylko montujemy folie ale również je sprzedajemy. Obecnie jesteśmy jednym z największych dystrybutorów folii samochodowych w kraju i autoryzowanym przedstawicielem marki SunTek w Polsce. 

Szablony docinane na ploterze

Ochrona lakieru folią to usługa, do której wykorzystujemy gotowe formatki PPF, wycinane na ploterze pod dany element nadwozia. Nie docinamy folii bezpośrednio na lakierze, jeśli nie ma takiej potrzeby. Minimalizujemy ryzyko, a dzięki wykorzystaniu formatek, możemy zagwarantować idealnie docięte krawędzie folii i znaczną oszczędność materiału. Nasza baza formatek PPF obejmuję samochody produkowane seryjnie aż od 1950 roku. 

Gwarancja

Oferujemy Wam 2 lata gwarancji na montaż oraz od 5 do 12 lat gwarancji na zainstalowaną folię (w zależności od produktu). Długość gwarancji producenta jest zależna od wybranego wariantu folii. 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.