Montaż folii do ochrony lakieru

Bo ochrona jest najlepszą inwestycją!

folie marki SunTek PPF

do 10 lat gwarancji

folie, które potrafią same się regenerować!

najwyższa przejrzystość optyczna

Montaż folii do ochrony lakieru

Nie ryzykuj! Zapobiegaj! Zabezpieczenie karoserii folią bezbarwną to obecnie jedyna – skuteczna forma ochrony lakieru Twojego auta. Czemu warto?

1. W porównaniu do innych powłok ochronnych tylko folia realnie zapobiegnie takim zagrożeniom jak:

– drobne zarysowania oraz rysy głębokie

– odpryski powstające wskutek uderzeń kamieni czy żwiru

– niekorzystne warunki atmosferyczne

2. Folie poliuretanowe cechują się tak zwaną “zdolnością do samoregeneracji”. Oznacza to, że drobne uszkodzenia powierzchni folii i zarysowania znikną tylko pod wpływem ciepła! W okresie letnim taka naprawa przebiega samoistnie. Zimą wystarczy podgrzać takie miejsce suszarką lub oblać gorącą wodą. Po zarysowaniach nie będzie śladu! 

3. Oklejanie auta foliami ochronnymi przedłuża świetną kondycję samego lakieru. Uniemożliwia gromadzenie się na nim różnego rodzaju substancji takich jak smoła, tłuszcz czy sól oraz dzięki warstwie hydrofobowej ułatwia utrzymać auto w czystości. 

4. Ochrona lakieru folią nie oznacza tylko dużej inwestycji jaką jest oklejanie całej karoserii. Folie do ochrony lakieru można z powodzeniem montować zarówno na całym aucie jak również tylko na wybranych powierzchniach. Najpopularniejszym tego typu pakietem ochronnym jest tak zwany FULL FRONT, obejmujący ochronę maski, przednich błotników, przedniego zderzaka, reflektorów, lusterek, słupków A oraz nadszybia. 

Nasza oferta

Ochrona lakieru samochodowego to usługa, którą wykonujemy na najwyższej jakości poliuretanowych foliach amerykańskiej marki SunTek. Są to folie bezbarwne, o najwyższej możliwej przejrzystości optycznej, dzięki której ochrona lakieru jest niewidoczna i nie ingeruję w wygląd auta. Posiadają wyżej opisaną zdolność do samoregeneracji oraz 5 lub 10-letnią  gwarancję producenta na trwałość. 

Ochrona lakieru samochodowego jest usługą, którą można z powodzeniem wykonać zarówno na autach z lakierem w połysku, jak i tych z lakierem matowym. Służą do tego poszczególne warianty stosowanych przez Nas folii bezbarwnych – w macie lub połysku, dzięki którym możliwe jest zachowanie oryginalnego wyglądu lakieru. 

Wybór elementów karoserii objętych zabezpieczeniem lakieru jest dowolny i uzależniony od potrzeb indywidualnych. Folie na poszczególne elementy karoserii, w formie gotowych szablonów docinamy na ploterze. Baza szablonów SunTek obejmuję samochody produkowane seryjnie od 1950 roku. 

Ochrona lakieru samochodowego foliami to usługa której czas realizacji w zależności od ilości wybranych elementów, wynosi od 2 do 5 dni roboczych. 

Usługi samochodowe w zakresie ochrony lakieru wykonujemy w naszej siedzibie w Warszawie. 

Sprawdź też!