Montaż folii do ochrony lakieru

Bo ochrona jest najlepszą inwestycją!

folie marki SunTek PPF

do 10 lat gwarancji

właściwości samogojące

najwyższa przejrzystość optyczna

Montaż folii do ochrony lakieru

Ochrona lakieru samochodowego foliami bezbarwnymi to obecnie jedyna forma skutecznego zabezpieczenia karoserii przed głębokimi rysami oraz innymi zagrożeniami drogowymi. Na tle konkurencyjnych usług – ochrona lakieru folią to przede wszystkim dodatkowa – przeźroczysta powłoka ochronna, potrafiąca sama się regenerować pod wpływem ciepła. Tylko taka forma zabezpieczenia jest w stanie ochronić karoserię przed odpryskami i zarysowaniami wynikającymi z standardowego eksploatowania auta w naszej strefie klimatycznej, szczególnie w okresie zimowym. Ponadto oklejanie auta foliami ochronnymi przedłuża żywotność samego lakieru, uniemożliwiając gromadzenie się na nim różnego rodzaju zabrudzeń (smoła, tłuszcz, sól). 

Nasza oferta

Ochrona lakieru samochodowego to usługa, którą wykonujemy na najwyższej jakości poliuretanowych foliach amerykańskiej marki SunTek. Są to folie bezbarwne, o najwyższej możliwej przejrzystości optycznej, dzięki której ochrona lakieru jest niewidoczna i nie ingeruję w wygląd auta. Posiadają wyżej opisaną zdolność do samoregeneracji oraz 5 lub 10-letnią  gwarancję producenta na trwałość. 

Ochrona lakieru samochodowego jest usługą, którą można z powodzeniem wykonać zarówno na autach z lakierem w połysku, jak i tych z lakierem matowym. Służą do tego poszczególne warianty stosowanych przez Nas folii bezbarwnych – w macie lub połysku, dzięki którym możliwe jest zachowanie oryginalnego wyglądu lakieru. 

Wybór elementów karoserii objętych zabezpieczeniem lakieru jest dowolny i uzależniony od potrzeb indywidualnych. Ochrona lakieru może dotyczyć całego auta lub elementów najbardziej narażonych na zniszczenie, takich jak zderzaki, reflektory, błotniki, progi czy maska. Folie na poszczególne elementy karoserii, w formie gotowych szablonów docinamy na ploterze. Baza szablonów SunTek obejmuję samochody produkowane seryjnie od 1950 roku. 

Ochrona lakieru samochodowego foliami to usługa której czas realizacji w zależności od ilości wybranych elementów, wynosi od 2 do 5 dni roboczych. 

Usługi samochodowe w zakresie ochrony lakieru wykonujemy w naszej siedzibie w Warszawie. 

Sprawdź też!