Nie ryzykuj, zapobiegaj

Ochrona przedniej szyby folią to obecnie najskuteczniejsza i jedyna forma zabezpieczenia szkła przed codziennymi zagrożeniami drogowymi. Przeciwdziała powstawaniu rys i odprysków - zmniejsza ryzyko pęknięcia, a tym samym konieczność wymiany szyby. Działa jak niewidzialna wycieraczka, poprawia widoczność, ułatwiając Ci jazdę przy nawet w najtrudniejszych warunkach drogowych. Z doświadczenia wiemy, warto!

Zobacz materiały producenta:
Podstawowe zalety

Ochrona szyby czołowej jest niewidoczna, folia którą stosujemy jest bezbarwna – optycznie przeźroczysta i maksymalnie przejrzysta. Nie zmniejsza widoczności kierowcy (dopuszczona atestem ICiMB*). Stanowi kompleksowe zabezpieczenie szyby, odporne na:

Niewidzialna wycieraczka

Zainstalowana folia, dzięki właściwościom hydrofobowym ułatwia spływanie wody. Szyba dłużej pozostaję czysta, a sama jej eksploatacja podczas deszczu jest znacznie bardziej komfortowa i bezpieczna. Aby utrzymać najwyższą skuteczność właściwości hydrofobowych oraz ochronnych folii producent zobowiązuję właściciela pojazdu do stosowania dedykowanego wosku - ClearPlex HD (kupisz go w Naszym sklepie tutaj).

Czujniki i wycieraczki

Ochrona przedniej szyby nie zakłóca działania czujników, a sama folia nie ulega zniszczeniu na skutek pracy wycieraczek conajmniej przez okres objęty gwarancją producenta.

Bezpieczeństwo

Ochrona przedniej szyby to również dbałość o własne bezpieczeństwo. Folia stanowi mechaniczne zabezpieczenie szyby przed całkowitym wybiciem, znacznie redukując ryzyko związane z niekontrolowanym rozbryzgiem odłamków szkła, który może bezpośrednio zagrażać zdrowiu lub życiu osób znajdujących się w aucie.

Nasza oferta


Unikalny produkt

Folia na której pracujemy to ClearPlex – unikalny produkt na rynku polskim. ClearPlex jako jedyna tego typu folia ochronna posiada atest ICiMB* dopuszczający ją do legalnego montażu w polu widzenia kierowcy. 

*atest Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych dopuszczający instalację na szybach wg. reg. EKG ONZ nr 43: 2004. 

Odwiedź również stronę producenta folii > ClearPlex by Madico

Doświadczenie - ochrona przedniej szyby Warszawa

Działamy na rynku już od 1992 roku. Folie nie tylko montujemy, ale również sprzedajemy. Na chwilę obecną jesteśmy jednym z czołowych dystrybutorów folii samochodowych w kraju i wyłącznym sprzedawcą folii samochodowych ClearPlex na rynku polskim. 

Gwarancja

Montaż folii do ochrony szyby czołowej objęty jest gwarancją:

Sprawdź wymagania dotyczące użytkowania folii zawarte w ograniczonej gwarancji producenta > plik PDF

Szczególnie warto…

Ochrona przedniej szyby to usługa szczególnie polecana w przypadku pojazdów flotowych, pojazdów komunikacji zbiorczej, pojazdów i sprzętów budowlanych lub profesjonalnych pojazdów rajdowych.  

Jak wygląda realizacja?

Usługi samochodowe w zakresie ochrony szyby czołowej wykonujemy w naszej siedzibie w Warszawie. Czas realizacji montażu to 1 dzień roboczy. Ze względu na specyfikę aplikacji tego typu folii zewnętrznej (montaż na mokro) preferujemy wydanie auta na drugi dzień od dnia przyjęcia. 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.