Montaż folii do ochrony przedniej szyby

Nie ryzykuj wymiany szyby!

Dystrybuowana przez nas folia ClearPlex to jedyna na rynku folia dopuszczona do montażu atestem ICiMB, na szybach w polu widzenia kierowcy!

montaż folii nie ingeruję w widoczność kierowcy

legalny montaż na szybach przednich

rok lub do 20 tyś. przejechanych km gwarancji

Montaż folii do ochrony przedniej szyby

Ochrona przedniej szyby folią to obecnie najskuteczniejsza i jedyna forma zabezpieczenia szkła przed codziennymi niebezpieczeństwami drogowymi.

Stanowi inwestycję – pewnego rodzaju ubezpieczenie przedniej szyby – dzięki któremu minimalizujemy ryzyko konieczności wymiany uszkodzonej szyby na nową. Ochrona szyby czołowej jest niewidoczna, folia którą stosujemy jest bezbarwna – optycznie przeźroczysta i maksymalnie przejrzysta. Nie zmniejsza widoczności kierowcy. Stanowi kompleksowe zabezpieczenie szyby, odporne na zarysowania, odpryski oraz inne uszkodzenia związane z codziennymi zagrożeniami na drodze takimi jak kamienie, żwir czy piach.

Nasza oferta

Ochrona przedniej szyby to dbałość o własne bezpieczeństwo. Folia stanowi mechaniczne zabezpieczenie szyby przed wybiciem, redukujące ryzyko związane z rozbryzgiem odłamków szkła. 

Ochrona przedniej szyby nie zakłóca działania czujników, a sama folia nie ulega zniszczeniu w skutek pracy wycieraczek. Dodatkowo ochrona szyby czołowej usprawnia odpływ deszczu i śniegu z powierzchni szyby, przez co znacząco poprawia komfort i bezpieczeństwo jazdy, nawet w najmniej sprzyjających warunkach atmosferycznych.

Folia na której pracujemy to ClearPlex – jedyny tego typu produkt na rynku. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem tej folii w Polsce. Usługa ochrony szyby czołowej trwa z reguły 1 dzień roboczy, przy czym ze względu na formę montażu auto wydawane jest dnia następnego. Folia ClearPlex objęta jest roczną gwarancją producenta ( lub do 20 tyś. przejechanych km).

Ochrona przedniej szyby to usługa szczególnie polecana w przypadku pojazdów flotowych, pojazdów komunikacji zbiorczej, pojazdów i sprzętów budowlanych lub profesjonalnych pojazdów rajdowych.  

Sprawdź też!