Montaż folii do zmiany koloru auta

Zaskocz sąsiada! Zmień kolor auta!

folie od Avery Dennison

ponad 140 folii w próbniku!

folie wylewane z klejem kanalikowym!

2 lata gwarancji na sam montaż!

Montaż folii do zmiany koloru

Zmiana koloru auta folią stanowi najbardziej korzystną alternatywę dla kosztownych usług lakierniczych. Oklejanie samochodu jest nieinwazyjnym i w pełni odwracalnym procesem, a co najważniejsze w przeciwieństwie do powtórnego lakierowania nie wzbudza wątpliwości przy odsprzedaży auta. Zmiana koloru karoserii poprzez oklejanie daję możliwość uzyskania indywidualnego i wyjątkowego auta poprzez sam tuning optyczny. Ponadto zmiana koloru auta nie musi być całkowitą zmianą koloru całej koroserii. Zakres oklejanych powierzchni jest kwestią indywidualną. Wśród popularnych rozwiązań tego typu jest oklejanie auta kontrastowymi pasami lub oklejanie tylko wybranych elementów takich jak progi, lusterka, dach, słupki czy maska.

Nasza oferta

Wybór dostępnych folii jest niezwykle szeroki. Obejmuję zarówno najróżniejsze kolory jak i faktury. Wśród najpopularniejszych możemy wymienić metaliczne maty, strukturalne karbony, kameleony o zmiennym spektrum koloru lub biele i czernie w satynie. Każda folia jest inna i każda nada autu innego niepowtarzalnego charakteru. 

Zmiana koloru auta folią jest również zabezpieczeniem oklejanego lakieru. Folia stanowi powłokę, która w pewnym stopniu ochroni fabryczny lakier przed zarysowaniami, odpryskami czy innymi szkodami drogowymi. 

Zmiana koloru karoserii w standardzie obejmuję wszystkie widoczne zewnętrzne lakierowane elementy karoserii. Natomiast istnieję również dodatkowa możliwość poszerzenia takiej usługi o oklejanie wszystkich lakierowanych wnęk widocznych po otworzeniu drzwi i klapy bagażnika. 

Zmiana koloru auta to usługa, którą wykonujemy na najwyższej jakości foliach amerykańskiej marki Avery Dennison. Są to folie wylewane, z klejem kanalikowym, dedykowane oklejaniu skomplikowanych powierzchni karoseryjnych. Gwarancja na folie tego producenta to 7 do 12 lat, w zależności od rodzaju wybranej folii. Ponadto sama zmiana koloru auta objęta jest u Nas dwuletnią gwarancją na montaż. Usługa trwa standardowo 5 dni roboczych, plus kolejne 2/3 dni jeśli oklejane są również wnęki. Zmiana koloru karoserii to usługa, którą wykonujemy tylko i wyłącznie w naszej siedzibie w Warszawie. 

Sprawdź też!