SunTek PPF ULTRA

folia do ochrony lakieru klasy Premium

folie do ochrony lakieru SunTek PPF

Czym jest ULTRA ochrona lakieru?

Folia SunTek PPF Ultra to  Nasz najbardziej zaawansowany wariant ochrony lakieru. Czym się różni od standardowych produktów Suntek PPF Cap?

Folia PPF Ultra to najbardziej zaawansowany technologicznie produkt amerykańskiej marki SunTek. Cechuję się przede wszystkim znacznie większą trwałością, potwierdzoną wydłużonym do aż 10 lat – okresem gwarancyjnym, a dodatkowo – dla waszego komfortu – wariant ULTRA to specjalna powłoka hydrofobowa, dzięki której łatwiej utrzymasz oklejoną powierzchnię lakieru w czystości! Warstwa hydrofobowa ułatwia spływanie wody z powierzchni karoserii, a przez to w znacznym stopniu redukuję osadzanie się na niej wszelkiego rodzaju brudów i zanieczyszczeń. 

SunTek PPF ULTRA 

To folia dedykowana aplikatorom

Jakość folii zawsze i nierozłącznie jest powiązana z pewnymi aspektami jakości samego montażu. Producent folii, zawsze powinien mieć na uwadze, że nawet najlepsza folia – niepoprawnie zainstalowana – będzie pełniła funkcję antyreklamy. Łatwość i wygoda procesu instalacji powinna być zawsze dla producenta, kwestią równorzędną z jakością samej folii. Każdą poszczególną folie trzeba instalować odrobinę inaczej, pomimo że łączy je ta sama funkcja i przeznaczenie.  SunTek to producent, na którym w tej sprawie bez wątpienia można polegać. Wszystkie folie SunTek PPF, bardzo wiele wybaczają. Oczywiście nie oznacza to, że zainstalować taką folie może każdy – poprawna i trwała instalacja zawsze wymaga od aplikatora dużego doświadczenia. Jednak folie SunTek są wyjątkowo wygodne w montażu, a ponadto dają Wam możliwość dokonania ewentualnych poprawek, nawet już po zakończeniu aplikacji. 

Technologia…

SunTek Ultra tak jak inne folie Suntek PPF wykonana jest z poliuretanu, najbardziej zaawansowanego technologicznie materiału, stosowanego do ochrony lakieru. Najważniejszą zaletą tego typu folii są tzw. właściwości „samogojące”.  Dzięki nim, wszelkie uszkodzenia i grube rysy powstałe na powierzchni folii same się uleczają. Proces ten uzależniony jest od temperatury – latem przebiega samoistnie, natomiast zimą rysę w folii wystarczy oblać gorącą wodą lub podgrzać suszarką. Gwarantujemy – nie będzie po niej śladu!