Suntek – ULTRA folia do ochrony lakieru

https://youtu.be/5r5N7L8qVM0

Folia do ochrony lakieru klasy Premium!

Poznajcie folie SunTek PPF w wariancie ULTRA!

Czym jest ULTRA ochrona lakieru?

Folia SunTek PPF Ultra to obok konkurencyjnej PPF Reaction, jeden z dwóch najbardziej zaawansowanych technologicznie wariantów ochrony lakieru w Naszej ofercie. Czym ULTRA różni się od CAPa, czyli pierwszej generacji PPFów od SunTek?

Folia PPF Ultra cechuję się przede wszystkim znacznie większą trwałością, potwierdzoną wydłużonym do aż 10 lat - okresem gwarancyjnym, a dodatkowo - dla waszego komfortu - wariant ULTRA to specjalna powłoka hydrofobowa, dzięki której łatwiej utrzymasz oklejoną powierzchnię lakieru w czystości!

Warstwa hydrofobowa ułatwia spływanie wody z powierzchni karoserii, a przez to w znacznym stopniu redukuję osadzanie się na niej wszelkiego rodzaju brudów i zanieczyszczeń. 

SunTek PPF ULTRA - folia dedykowana aplikatorom!

Jakość folii zawsze i nierozłącznie jest powiązana z pewnymi aspektami jakości samego montażu. Producent folii, zawsze powinien mieć na uwadze, że nawet najlepsza folia - niepoprawnie zainstalowana - będzie pełniła funkcję antyreklamy. Łatwość i wygoda procesu instalacji powinna być zawsze dla producenta, kwestią równorzędną z jakością samej folii. Każdą poszczególną folie trzeba instalować odrobinę inaczej, pomimo że łączy je ta sama funkcja i przeznaczenie.  

SunTek to producent, na którym w tej sprawie bez wątpienia można polegać. Wszystkie folie PPF, bardzo wiele wybaczają. Oczywiście nie oznacza to, że zainstalować taką folie może każdy - poprawna i trwała instalacja zawsze wymaga od aplikatora dużego doświadczenia. Jednak folie SunTek są wyjątkowo wygodne w montażu, a ponadto dają Wam możliwość dokonania ewentualnych poprawek, nawet już po zakończeniu aplikacji. 

Technologia

SunTek Ultra tak jak inne folie Suntek PPF wykonana jest z poliuretanu, najbardziej zaawansowanego technologicznie materiału, stosowanego do ochrony lakieru. Najważniejszą zaletą tego typu folii są tzw. właściwości "samogojące".  Dzięki nim, wszelkie uszkodzenia i grube rysy powstałe na powierzchni folii same się uleczają.

Proces ten uzależniony jest od temperatury - latem przebiega samoistnie, natomiast zimą rysę w folii wystarczy oblać gorącą wodą lub podgrzać suszarką. Gwarantujemy - nie będzie po niej śladu!

Zainteresowaliśmy Cię? Zapraszamy do kontaktu. 

Więcej o Naszych foliach do ochrony lakieru przeczytasz tutaj, a jeśli potrzebujesz konsultacji -  skontaktuj się bezpośrednio z Naszym specjalistą od folii samochodowych:

Tomek Goleniowski

tg@warsfoll.com.pl

+48 604 639 314

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.