Folia PPF Ultra to  Nasz najbardziej zaawansowany wariant ochrony lakieru Suntek. Czym się różni od standardowych produktów Suntek PPF ?

Folia PPF Ultra to jak sama nazwa wskazuje ULTRA OCHRONA. Produkt z rodziny folii do ochrony lakieru najwyższej jakości, importowany przez Nas prosto z fabryki Sunteka w USA, a tak się składa że jesteśmy wyłącznym dystrybutorem tej marki w Polsce. Obecnie folie ochronne tej marki są najpopularniejszymi tego typu produktami w Europie.

Suntek PPF Ultra to po pierwsze folia o najwyższych parametrach wytrzymałościowych i obecnie najbardziej zaawansowany technologicznie produkt na rynku europejskim.

Po drugie, polecamy ją wszystkim monterom,  ponieważ zaprojektowano ją tak, aby aplikacja na samochodzie była jak najprostsza i najwygodniejsza. Nie musicie wierzyć Nam na słowo, każdy kto miał z nią styczność na pewno z przyjemnością to potwierdzi. Ponadto baza gotowych szablonów poszczególnych elementów karoserii marki Suntek jest bardzo szeroka, obejmuję modele aut nawet od 1950 roku. Dzięki temu, proces instalacji folii, bez konieczności docinania ręcznego, staję się jeszcze bardziej precyzyjny i oczywiście komfortowy.

Po trzecie Ultra posiada specjalną powłokę hydrofobową, ułatwiającą mycie karoserii i utrzymanie jej w czystości. Dzięki temu produkt ten cieszy się bardzo długą żywotnością – przypuszczalnie najdłuższą na rynku. Producent obejmuję folię Suntek Ultra 10letnim okresem gwarancji – to dwa razy dłużej niż w przypadku standardowego PPF C.

Oprócz tego Ultra tak jak inne folie Suntek PPF wykonana jest z poliuretanu, zaawansowanego technologicznie materiału opatentowanego przez amerykańską markę. Jego najważniejszą zaletą są tzw. właściwości “samogojące”, dzięki którym wszelkie uszkodzenia i zarysowania powstałe na powierzchni folii same się uleczają. To idealne rozwiązanie na wszelkie szkody parkingowe oraz drobne uszkodzenia, związane z warunkami atmosferycznymi. Ponadto folię PPF wyróżniają się niezrównaną przejrzystością optyczną, co sprawia że zamontowana folia będzie niewidoczna.

Jak wygląda auto oklejone folią do ochrony lakieru Suntek? Pokazujemy na przykładzie Maybacha 560 S, którego mieliśmy przyjemność oklejać ostatnio – filmik powyżej… Zazwyczaj folie do ochrony lakieru montuję się tylko na elementach najbardziej narażonych na naturalne uszkodzenia, w tym przypadku oklejony został cały samochód, łącznie z drzwiami oraz dachem. Profesjonalnie zamontowana folia powinna pozostać niewidoczna – zobaczcie czy faktycznie tak jest. Foty z instalacji i po na gotowo.

Pin It on Pinterest

Spodobał Ci się wpis?

Podziel się nim ze swoimi znajomymi