Nowy, lepszy SunTek PPF Mat z powłoką hydrofobową! 

PPF mat

ULTRA ulepszony PPF mat - nowy produkt, nowa jakość! Długo czekaliśmy… proces technologiczny nie był łatwy, ale z całą pewnością było warto! Oto przedstawiamy Wam Matte Ultra od SunTek! Co musicie o niej wiedzieć? 

Po pierwsze powłoka hydrofobowa! 

HydroResistTM to opatentowana przez markę dodatkowa, wierzchnia warstwa ochronna folii. Została zaprojektowana z myślą o maksymalnej trwałości materiału, ogranicza gromadzenie się wody i brudu na powierzchni, tworząc silną barierę przed wilgocią, owadami i trudnymi plamami. 

Po drugie regeneracja! 

Nowy PPF Mat Ultra cechują właściwości samogojące, na które nie sposób narzekać. Odpryski, zarysowania, rysy głębokie - ta folia radzi sobie z nimi doskonale. Wystarczy wygrzać, a po uszkodzeniu nie ma śladu. 

Po trzecie trwałość! 

Aż całe 10 lat gwarancji! Na kolor (a bardziej bezbarwność), strukturę, wykończenie - dekada pewności i najlepszej ochrony dla PPF Mat Ultra. 


PPF Ultra Matte - opis producenta znajdziesz tutaj.

ULTRA matowienie lakieru

Według pierwotnych założeń producentów, matowy PPF miał służyć, co oczywiste do ochrony lakierów w macie. Okazało się jednak, że to nie jedyne zastosowanie. Obecnie, oryginalnie błyszczący lakier można z powodzeniem zmatowić właśnie za pomocą instalacji bezbarwnej folii. Efekt? Mieliśmy szansę osobiście to przetestować. Na fotkach powyżej są dwa mercedesy, jeden matowy od nowości, drugi zmatowiony nowym PPF Mat Ultra. Odróżnicie który to który? 

Matowy PPF od SunTek wyróżnia efektowne, lekko satynowe wykończenie. Dzięki wykorzystaniu odpowiednio powiększonych, wycinanych na ploterze formatek, czysto i precyzyjnie okleiliśmy wszystkie krawędzie, tam gdzie nie było możliwości ich zawinięcia. Efekt finalny - tylko specjalista jest w stanie określić, które z tych dwóch aut było oklejane. A jak Wam się podoba?

Zostań Naszym partnerem 

Rozpocznijmy współpracę, która przyniesie Ci zyski. Montuj folie PPF od SunTek, zapewnimy Ci atrakcyjne ceny hurtowe, fachowe doradztwo i dedykowaną bazę wykrojników Core. 

Więcej na temat Naszej oferty folii do ochrony lakieru przeczytasz tutaj.

Kontaktuj się! Tomek Goleniowski tel. +48 604 639 314 tg@warsfoll.com.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.