Nowa Aranżacja Biurowa Muzeum Mt 5,14

Biurowe metamorfozy z montażem folii matowych to dla Nas przyjemność! Folia Bold Stripes - wyjątkowy efekt wizualny, szybki i prosty do uzyskania! 

Tym razem wybraliśmy się do biura Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego w Warszawie.

W poniższym wpisie chcemy Wam nie tylko przedstawić tą konkretną realizacje, ale również nieco przybliżyć możliwość instalacji gotowych wzorów folii matowych, często wykorzystywanych właśnie przy takich aranżacjach. 

Jak sami możecie zobaczyć na zdjęciach, wnętrze tego biura w znaczącej części zbudowane jest z przeszkleń, dzięki czemu wydaję się optycznie większe i bardzo nowoczesne. Instalacja folii służy tutaj przede wszystkim jako akcent wizualny. 

Przy tego typu realizacjach możemy skorzystać z jednego z dwóch dostępnych rozwiązań:

  1. Pierwszym rozwiązaniem jest wykorzystanie folii produkowanej i sprzedawanej już w formie konkretnego wzoru. Tego typu folie to kompletny produkt, sprzedawany najczęściej w rolkach lub na metry bieżące - od razu gotowy do instalacji na szybę.
  2. Drugim rozwiązaniem jest docięcie foli matowej na ploterze tnącym według indywidualnego projektu. W takim przypadku mamy znacznie więcej możliwości, jednak oznacza to na pewno dodatkowe koszty związane z wykonaniem projektu, docięciem oraz przygotowaniem folii pod montaż. 

Dla urozmaicenia pustych powierzchni przeszklonych wewnątrz biura Muzeum Mt 5,14 wykorzystaliśmy rozwiązanie nr 1 - gotowy wzór folii matowej - Bold Stripes z Naszej oferty folii wewnętrznych Armorlite Standard. 

Szybkie, bardzo proste, a przy dobrym pomyśle również ekonomiczne w środkach i wizualnie atrakcyjne rozwiązanie!

Dodatkowo na drzwiach wejściowych zainstalowaliśmy, docięty pod wymiar logotyp Muzeum. 

Wykorzystaliśmy czarną folię ploterową w połysku.  

Więcej na temat naszych folii matowych przeczytasz tutaj. 

Zapraszamy do kontaktu!

Maciej Grzęda

+ 48 660 741 679

mg@warsfoll.com.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.