folie matowe

Charakter współczesnej architektury opiera się w głównej mierze na obszernych przeszkleniach. Oczywiście są atrakcyjne, nadają budynkom lekkości, a co najważniejsze wpuszczają do wnętrz duże ilości światła dziennego. Zdecydowanie mają więcej zalet niż wad - ale co z prywatnością? Czy można ją uzyskać nie rezygnując z korzyści jakie dają nam okna – okazuje się że nowoczesna technologia znalazła już na to odpowiedz.

Jak działają ?

Folia matowa, zamontowana na okna stworzy skuteczną barierę pomiędzy Tobą a światem zewnętrznym, przy czym nie pozbawi  Cię możliwości korzystania z światła dziennego. Warto jednak pamiętać że w przeciwieństwie do folii lustrzanych wygląd folii matowych,  jest taki sam po obu stronach oklejonej szyby i uniemożliwia wgląd przez okno zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Wszystkie tego typu produkty charakteryzują się wysoką przepuszczalnością światła widzialnego, co czyni je rozwiązaniem znacznie korzystniejszym niż żaluzje czy rolety okienne, których użycie implikuje przymus stałego korzystania z sztucznego światła elektrycznego.

 

zastosowanie

Folie matowe mogą być montowane od wewnątrz lub z zewnątrz. Istnieje też możliwość wycięcia w nich dowolnych ażurowych wzorów, np. logotypu firmowego czy napisu. Z tego względu są popularnie instalowane na oknach elewacyjnych gabinetów lekarskich, przychodni  czy innych instytucji użyteczności publicznej. Szerokie zastosowanie znajdują również w biurach, przy tworzeniu przeziernych przegród, pomiędzy poszczególnymi stanowiskami pracy.  Ponadto folie matowe nie są przeznaczone tylko na powierzchnie szklane, z powodzeniem można ich użyć do oklejania innych powierzchni na przykład drzwi czy mebli, w zależności od potrzeb klienta.  

Wybór różnego rodzaju folii matowych jest bardzo duży. Najpopularniejszym tego typu produktem w naszej ofercie jest folia M5600, dzięki której możemy uzyskać na oklejanej powierzchni efekt zbliżony wyglądem do szkła mrożonego/ piaskowanego.

Jesteś zainteresowany zakupem foli matowej?

Oferujemy sprzedaż hurtową oraz detaliczną. Usługę oklejania okien wykonujemy na terenie Warszawy i całej Polski.

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej lub telefonicznie. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie!

Pin It on Pinterest