Filtry produktów
Dostępność
Cena
Montaż
Przyciemnienie
Kolor
Wykończenie

Folie selektywne (nieprzyciemniające)

Folie przeciwsłoneczne nieprzyciemniające tzw. “selektywne” nie wpływają znacząco na wygląd szyb, nie tworzą również przesłony w formie lustra na swojej powierzchni. Nie są całkowicie bezbarwne, ich szary lub błękitny odcień to najniższy możliwy stopień przyciemnienia folii przeciwsłonecznej. Po instalacji na szybach są praktycznie niewidoczne. W zależności od produktu zapewniają od 45 do 80% transmisji światła widzialnego.

Folie przeciwsłoneczne nieprzyciemniające redukują ilość ciepła słonecznego poprzez zastosowaną technologię selektywnej – wybiórczej eliminacji spektrum promieniowania podczerwonego IR. Ich skuteczność przeciwsłoneczna jest zbliżona do wyników folii lustrzanych w wariantach 35% lub 50% transmisji światła widzialnego.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

IR Lite Xtra Armorlite Exclusive

Folia przeciwsłoneczna, nieprzyciemniająca - jasna w błękitnym odcieniu. Zatrzymuję ciepło, obniża temperaturę w pomieszczeniach, 75% światła.

258,68 7844,87  [mb]

210,31  mb netto

Select Xtra Armorlite Exclusive

Folia przeciwsłoneczna zewnętrzna o dużej skuteczności i stosunkowo małym przyciemnieniu. Charakteryzuję się naturalnym wyglądem po montażu.

279,30  [mb]

227,07  mb netto

Select Armorlite Exclusive

Folia przeciwsłoneczna, wewnętrzna o dużej skuteczności i stosunkowo małym przyciemnieniu. Charakteryzuję się naturalnym wyglądem po montażu.

247,44  [mb]

201,17  mb netto

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.