Montaż nieprzyciemniającej folii IR 75 Lite Xtra – ul. Włodarzewskiej 30

Przedstawiamy zdjęcia z montażu jednej z najjaśniejszych, a zarazem jednej z najskuteczniejszych folii przeciwsłonecznych z Naszej oferty - IR 75 LITE XTRA. 

Zastanawiacie się pewnie jak folia przeciwsłoneczna może nie przyciemniać szyby? Nie musicie wierzyć Nam na słowo - efekt wizualny przed/po pokazujemy poniżej!

Nasz klient miał bardzo poważny problem z nagrzewaniem się wnętrza przeszklonego balkonu w ciągu dnia. 

Nie chciał jednak zmieniać wyglądu szyb, znacznie je przyciemniając. Zastosowanie w takim przypadku klasycznych - przyciemniających folii przeciwsłonecznych po pierwsze wpłynęłoby znacznie na atrakcyjność widoku przez szybę, a po drugie oznaczałoby dużą ingerencję w wygląd elewacji budynku. 

Zaproponowaliśmy jedną z Naszych selektywnych folii z serii IR. 

Efekt po montażu - rewelacyjny! Redukcja ciepła i niemalże niezmieniony wygląd szyb - uzyskanie takiego efektu wydawałoby się niemożliwe, a jednak!

Czym wyróżniają się folie z serii IR?

Standardowe, folie przeciwsłoneczne to folie refleksyjne - lustrzane (z efektem lustra weneckiego), które zawsze w znacznym stopniu przyciemniają szybę. Są skuteczne, jednak zastosowanie ich zawsze nierozłącznie wiąże się z pewnym kompromisem pomiędzy redukcją ciepła a wyglądem szyby. 

Seria IR natomiast to folie niemalże przezroczyste, ich niebieskawy odcień po montażu jest praktycznie nieodczuwalny. Przy czym, w porównaniu do folii lustrzanych - wcale nie tracą na skuteczności w walce z nadmiernym nagrzewaniem się wnętrz. 

To najbardziej zaawansowane technologicznie, stosunkowo nowe produkty z Naszej oferty. Skutecznie redukują promieniowanie IR (ciepło słoneczne) poprzez selektywną (wybiórczą) eliminację spektrum światła. 

Dedykowane są w każdym przypadku, w którym:

  • nie chcemy uzyskać przesłaniających powierzchni lustrzanych, przez które wgląd do wnętrza budynku w ciągu dnia jest niemożliwy (witryny sklepowe)
  • nie możemy ingerować w wygląd elewacji (biurowce, bloki mieszkalne)
  • chcemy pozostać przy jak najbardziej naturalnym widoku przez szybę (domy, mieszkania, balkony, ogrody zimowe)
  • nie chcemy w znacznym stopniu zaciemnić wnętrz poprzez zastosowanie folii redukującej transmisję światła widzialnego

Więcej na temat naszych folii przeciwsłonecznych przeczytasz tutaj. 

Jesteś zainteresowany zakupem Naszych folii lub kompleksową usługą wraz z montażem?

Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej folii przeciwsłonecznej. 

Maciej Grzęda

+ 48 660 741 679

mg@warsfoll.com.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.