folie przeciwsłoneczne
DYSTRYBUCJA

folie do przyciemniania szyb Armorlite

Folie przeciwsłoneczne to produkty, których głównym atutem jest zdolność odbicia i absorpcji promieniowania IR, potocznie nazywanego ciepłem słonecznym. W zależności od parametrów wybranej folii, może ona zmniejszyć ilość ciepła dostającego się do pomieszczeń przez okna, nawet do 93 %. W praktyce oznacza to obniżenie temperatury powietrza we wnętrzu nawet o 15 stopni. Taki efekt w okresie letnim, czyni folie przeciwsłoneczne doskonałą alternatywą lub środkiem wspomagającym dla wentylatorów i kosztownej klimatyzacji. 

Ponadto, w okresie zimowym, te same właściwości folii przeciwsłonecznych pozwalają na zmniejszenie strat ciepła na zewnątrz budynku. Szacuję się że przy najlepszych parametrach produktu, możliwe jest zredukowanie przepuszczalności cieplnej powierzchni okiennych nawet o 30%. Taki rezultat stanowi znaczącą oszczędność kosztów ogrzewania. W naszej ofercie znajdziecie system folii przeciwsłonecznych Armorlite Exclusive, który w znaczny sposób zwiększa efektywność energetyczną nowoczesnych budynków biurowych i mieszkalnych. 

Jako jedyni w Polsce posiadamy program do obliczania energetycznego zysku – zwrot inwestycji następuje w okresie  2 – 3 lat.

Folie przeciwsłoneczne regulują ilość światła widzialnego przenikającego przez szybę. W efekcie, promienie słoneczne przechodząc przez warstwę foli  tracą swoją intensywność, przez co nie powodują nieprzyjemnego wrażenia oślepienia. Ta cecha folii przeciwsłonecznych jest szczególnie ważna w biurach nowoczesnych wieżowców, gdzie przeszklenia stanowią znaczącą część elewacji. W takich budynkach ostre promienie słoneczne mogą skutecznie utrudnić pracę lub całkowicie ją uniemożliwić. Folie przeciwsłoneczne to obecnie jedyna alternatywa na rynku  dla rolet lub żaluzji, która pozwala na komfort funkcjonowania, przy czym nie pozbawia Nas możliwości korzystania z światła dziennego.

Zamontowana folia przeciwsłoneczna, każdego typu w znacznym stopniu zmniejsza ilość szkodliwego promieniowania UV, wnikającego do wnętrza wraz z promieniami słonecznymi. A folia przeciwsłoneczna najwyższej jakości może redukować jego przepuszczalność przez szybę nawet o 99,9% i stanowi jedyne skuteczne zabezpieczenie przedmiotów znajdujących się we wnętrzu przed płowieniem i odbarwieniami. Folia przeciwsłoneczna to również inwestycja w zdrowie. Naukowo udowodniono że długotrwała styczność z promieniowaniem UV jest bardzo szkodliwa i może przyczynić się do powstania i rozwoju schorzeń i nowotworów skóry. 

Folie przeciwsłoneczne na okna  sprzedajemy na rolki lub metry bieżące, hurtowo oraz detalicznie. Folie przeciwsłoneczne dostępne są w dwóch szerokościach rolki: 152 cm, oraz 183 cm. W naszej ofercie odnajdziecie również wszystkie potrzebne Wam narzędzia do aplikacji.  W chwili obecnej nie prowadzimy sklepu internetowego, dlatego prosimy o kierowanie zamówień drogą mailową. Sprzedaż wysyłkową prowadzimy na terenie całej Polski. Folie nabyć można również w naszej siedzibie w Warszawie. 

oferta cenowa dla odbiorców hurtowych lub detalicznych

a może interesuję Cię pełna usługa?

Pin It on Pinterest