Montaż folii Silver 35 – ul. Klasyków 10

montaż folii na okna

Zabaczcie jak prezentuję się jedna z najpopularniejszych folii przeciwsłonecznych w typie lustro weneckie na rynku. Przedstawiamy kolejną realizację w zakresie montażu folii okiennych.

Trochę o samej usłudze…

Pewna firma z siedzibą przy ulicy Klasyków 10 na Warszawskiej Pradze zwróciła się do Nas o pomoc, w związku z bardzo „palącym” problemem. 

Okna części biurowej zlokalizowane są w bezpośrednim sąsiedztwie chodnika przez co całe wnętrze budynku jest widoczne dla każdego przechodzącego. 

Taka sytuacja nie wpływa korzystnie zarówno na komfort funkcjonowania pracowników biura, jak i na bezpieczeństwo stanowiąc bezpośrednią pokusę dla ewentualnych włamywaczy czy wandali. 

Gęsto rozstawione, obszerne okna to niewątpliwie bardzo ważny i niezbędny zabieg zastosowany przede wszystkim w celu uzyskania jak największej ilości światła dziennego wpadającego za dnia do wnętrz budynku. 

Zastosowanie w takim przypadku alternatywnych rolet lub zasłon, zawsze nierozłącznie będzie wiązało się z utratą światła słonecznego i przymusie wspierania się światłem sztucznym w ciągu dnia. 

Na szczęście rozwiązanie tego problemu jest stosunkowo proste i łatwe w realizacji. Wystarczy montaż dowolnej wysoce refleksyjnej folii przeciwsłonecznej, w typie lustro weneckie. 

Nieinwazyjna, szybka i czysta forma tego rozwiązania nie ingeruję w całokształt elewacji, a wręcz przeciwnie stanowi jej dodatkową dekorację w formie atrakcyjnych powierzchni lustrzanych, wytwarzających się w ciągu dnia. 

Za dnia przy wysokim kontraście oświetleniowym wnętrze - zewnętrze, wytwarzająca się powierzchnia lustrzana od zewnętrznej strony szyb, stanowi skuteczną, wizualną przesłonę okien, ochraniając pracowników biura przed niechcianymi spojrzeniami przechodniów. 

Jaką folię wybrać?

W przypadku tej realizacji wybór padł na folię montowaną od zewnątrz z serii Silver. 

Seria Silver to jedna z najpopularniejszych w naszej ofercie przeciwsłonecznych folii lustrzanych. 

Charakteryzuję się srebrnym, zimnym odcieniem powierzchni lustrzanej. 

Występuję w 3 stopniach przyciemnienia (od najciemniejszej): 20, 35, 50. 

Wykorzystana do tej usługi Silver 35 to wariant pośredniego przyciemnienia, stanowiący najbardziej korzystny w tym przypadku kompromis, zapewniający jednocześnie mocne lustro przy optymalnej utracie przepuszczalności świetlnej szyby (stopień przyciemnienia). 

Więcej na temat naszych folii przeciwsłonecznych przeczytasz tutaj. 

Borykasz się z podobnym problemem? 

Zachęcamy do konsultacji w celu uzyskania najbardziej optymalnego dla Ciebie rozwiązania. W naszej ofercie folii przeciwsłonecznych znajdziecie zarówno folie lustrzane jak i tzw. selektywne - nieprzyciemniające. 

Zapraszamy do kontaktu!

Specjalista ds folii okiennych (sprzedaż/montaż) - Maciej Grzęda

+ 48 660 741 679

mg@warsfoll.com.pl

Biuro Obsługi Klienta - Karolina Tarnowicz

(+48) 22 544 26 66

kt@warsfoll.com.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.