Tak…właśnie tak, nie wydaję Wam się – tak właśnie WARSFOLL montuję folię! 

Szyby kuloodporne, 10 cm grubości i 770 kg wagi każda! Usługa oklejania zamówiona przez pewną zagraniczną ambasadę…

Montaż bezpyłowy, czyli warunki jak Sami widzicie bardzo kontrolowane – zabezpieczone miejsce i specjalne stroje. Wszystko dla zachowania maksymalnej sterylności i czystości, w miejscu w którym bardzo o nie trudno. 

W roli głównej folia MIRROR 05 – najmocniejsze, wewnętrzne lustro weneckie w Naszej ofercie, produkcji Armorlite Exclusive. 

Czym charakteryzuję się tego typu folia okienna? 

Folie okienne w typie lustra weneckiego, przede wszystkim mają przesłaniać widok, wytwarzając powierzchnię lustrzaną po jednej stronie szyby. Czym folia ciemniejsza, tym mocniejszy efekt lustra i lepsza przesłona. Należy jednak pamiętać, że efekt ten uzależniony jest bezpośrednio od światła – lustro pojawi się zawsze od mocniej oświetlonej strony szyby, dlatego w pomieszczeniu, do którego wgląd chcemy przesłonić musi być zawsze znacznie ciemniej. 

Folia Mirror 05 jest najciemniejszym i tym samym najmocniejszym wariantem serii OptiTune, stworzonej głównie na potrzeby oklejania przeszkleń wewnątrz budynku, ulokowanych w pomieszczeniach ochrony, pomieszczeniach gospodarczych, gabinetach czy pokojach przesłuchań. 

OptiTune oferuję folie dwustronnie refleksyjne łączące w sobie jednocześnie bardzo niski poziom odbicia wewnętrznego (do wewnątrz) z bardzo wysokim współczynnikiem odbicia zewnętrznego, co czyni je bardzo skutecznym lustrem weneckim. 

W skład serii OptiTune wchodzą trzy produkty, różniące się między sobą przede wszystkim stopniem przyciemnienia:

MIRROR 05 (transmisja światła widzialnego na poziomie 7%)

MIRROR 15 (transmisja światła widzialnego na poziomie 11-12%)

OptiTune 30 (transmisja światła widzialnego na poziomie 30-32%)

Mamy nadzieję, że ten wpis będzie dla Ciebie przydatny!

Więcej o Naszych foliach przeciwsłonecznych przeczytasz tutaj, a jeśli potrzebujesz konsultacji –  skontaktuj się bezpośrednio z Naszym specjalistą od folii okiennych – Maćkiem Grzędą:

tel. +48 660 741 679

mg@warsfoll.com.pl