Filtry produktów
Dostępność
Cena
Montaż
Przyciemnienie
Kolor
Wykończenie

Folie ochronne na lakier

Folie ochronne na lakier określane profesjonalnie jako folie PPF. Zabezpieczają lakier samochodu przed głębokimi rysami, odpryskami, skutkami zanieczyszczeń oraz innymi tego typu szkodami drogowymi. Samoregenerujące, wykonane z poliuretanu przeznaczone są do instalacji na mokro z wodą oraz alkoholem izopropylowym.

W Naszej ofercie znajdziesz Folie ochronne na lakier produkcji:

  • HYDRO PPF mat/ połysk – ekonomiczny wariant profesjonalnego PPFa z powłoką hydrofobową od Armorlite, dobry stosunek ceny do jakości i trwałości > zobacz produkty
  • SunTek PPF – profesjonalny PPF najwyższej jakości od amerykańskiego koncernu Eastman; dedykowany dla doświadczonych aplikatorów i fachowych studiów detailingowych > zobacz produkty

Nie wiesz jaką folię wybrać? Wybór odpowiedniej jest wyjątkowo trudny – zaledwie kilka marek na rynku – a opinii tysiące! Która folia ochronna na lakier jest najlepsza zarówno pod względem aplikacji, jak również późniejszej eksploatacji, czym należy się kierować przy zakupie? Czytaj więcej o foliach ochronnych na lakier →

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Folia przyciemniająca PPF Armorlite Standard

Profesjonalna, ochronna folia przyciemniająca PPF Armorlite Standard. Dwa stopnie przyciemnienia/ przepuszczalności światła.

586,72  [mb]

477,01  mb netto

Nowość!

PPF Hydro Armorlite

Profesjonalna, bezbarwna folia ochronna na samochód PPF Hydro Armorlite Standard. Wykończenie w połysku lub macie. Folia z warstwą hydrofobową.

579,23 11842,55  [mb]

470,92  mb netto

SunTek PPF Black

Czarna, kryjąca folia PPF do ochrony lakieru samochodowego w połysku. Właściwości samogojące + powłoka hydrofobowa, 8 lat gwarancji.

804,17  [mb]

653,80  mb netto

SunTek PPF CAP

Bezbarwna folia ochronna PPF na lakier samochodowy: matowa lub w połysku. Podstawowy wariant od SunTek - samoregeneracja, 5 lat gwarancji.

255,90 747,93  [mb]

208,05  mb netto

SunTek PPF Reaction

Bezbarwna folia PPF do ochrony lakieru samochodowego. Najwyższy wariant ochrony od SunTek, z powłoką hydrofobową dorównującą ceramice.

296,37 740,44  [mb]

240,95  mb netto

SunTek PPF ULTRA

Bezbarwna folia ochronna na lakier, w macie lub połysku. Najpopularniejszy wariant od SunTek - samoregeneracja + powłoka hydrofobowa, 10 lat.

276,86 1078,18  [mb]

225,09  mb netto

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.