Jak powinien wyglądać fachowy montaż folii matowej na witrynie?

Z cyklu realizacje okienne...

Na tapecie jedna z placówek Pekao - nasi fachowcy od montażu folii okiennych, czasami muszą poprawić robotę po innej ekipie…

Jak sami zobaczycie na zdjęciu, ta sama usługa - montaż folii matowej - a uzyskany efekt diametralnie różny. Jako zarówno usługodawca, jak i największy dystrybutor folii okiennych w Polsce zachęcamy Was do zlecania usług doświadczonym i rzetelnym firmom montującym folie. Cena nie zawsze czyni cuda i w bardzo wielu przypadkach to właśnie ona przekłada się na jakość samego montażu. 

oklejanie witryn folie matowe

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze konkretnej firmy monterskiej?

Ile lat dana firma funkcjonuję na rynku?

Oczywiście, czym więcej tym lepiej - będzie to świadczyło przede wszystkim o doświadczeniu danego usługodawcy. Najstarsze tego typu firmy, w tym My mają nawet 28-letnie doświadczenie w branży. Co więcej, wybierając firmę od lat działającą na rynku, mamy pewność, że firma ta nie zniknie za kilka miesięcy i będziemy mieli do kogo się zwrócić, jeśli zajdzie potrzeba złożenia reklamacji na daną usługę.

Opinie użytkowników. 

W dobie internetu sprawdzenie danej firmy pod kątem opinii użytkowników - jest niezwykle proste, wystarczy wyszukać danego usługodawcę w wyszukiwarce lub na jednym z portalów społecznościowych. 

Wybór folii. 

Jakość samego montażu to jedno, a jakość samej folii okiennej użytej do realizacji to drugie. Na rynku jest wielu producentów folii i każdy z proponowanych przez nich produktów będzie inny. Zawsze warto spytać o jej parametry oraz długość gwarancji. Wszystkie oferty montażu oparte są przede wszystkim o koszt materiału - a ten może być różny w zależności od jakości montowanej folii na szyby. 

Niektóre firmy monterskie oferują wyjątkowo atrakcyjne ceny usług, realizując je na produktach  tanich, bardzo niskiej jakości. Dzięki temu mogą zaniżać ceny montażu, ale niestety wyegzekwowanie od nich w późniejszym czasie jakichkolwiek roszczeń reklamacyjnych jest bardzo trudne. 

Cena całej usługi. 

Oferta cenowa całej usługi montażu folii okiennych opiera się zwykle o kilka czynników: ogólnego zaangażowania w dany projekt, jakości użytej folii, jakości usługi oraz gwarancji na folie oraz sam montaż. 

Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z każdą z takich ofert, niekoniecznie sugerując się najniższą ceną. Pochopny wybór, tak jak na zdjęciu powyżej może wiązać się z koniecznością ponownego zlecenia usługi, podwojeniem kosztów i marnotrawstwem Waszego czasu. 

Zainteresowaliśmy Cie?

Więcej informacji na temat montażu folii matowych i dekoracyjnych znajdziesz tutaj.

Usługi okienne - Maciej Grzęda

+48 660 741 679

mg@warsfoll.com.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.