folie samochodowe

oklejanie samochodów i nie tylko... przyciemnianie szyb, zmiana koloru karoserii oraz ochrona lakieru​

folia jako element tuningu optycznego

Oklejenie samochodu pozwoli Ci na uzyskanie nowego atrakcyjnego wyglądu Twojej fury! Profesjonalnie “ściemniamy szyby” oraz zmieniamy kolor karoserii. Istniejemy na rynku od 1992 roku, więc możesz Nam zaufać, znamy się na rzeczy. Folie samochodowe to najprostszy i najmniej inwazyjny sposób na zmianę. A co najlepsze, całkowicie odwracalny. Na każdy produkt i każdą usługę dostajecie od nas gwarancję, to dowód na najwyższą jakość zarówno naszych folii, jak i montażu. Bo przecież nie musimy się niczego bać 😛

wszystkie nasze folie są też ochronne

Co to oznacza? Że każda Nasza folia oprócz swojej oczywistej funkcji jest również ochronna. Tak więc folie do przyciemniania szyb, oprócz tego że chronią Twoje auto przed ciepłem, ochronią też Ciebie i Twoich bliskich przed odłamkami szkła, w przypadku gdyby szyba została zbita. Natomiast samochodowe folie do zmiany koloru, nie dość że posiadają nieodparte zalety estetyczne, to jeszcze zapobiegają powstawaniu drobnych zarysowań i uszkodzeń na powierzchni karoserii.

Produkty
do ochrony lakieru Samochodowego

Jest to  najnowsza, specjalna rodzina produktów przeznaczona tylko i wyłącznie do ochrony lakieru samochodowego! Takie folie są bezbarwne, przez co niewidoczne. Posiadają właściwości samo-gojące, dzięki czemu każde zarysowanie powstałe na powierzchni produktu, “samo się ulecza”. Gwarancja na te produkty to okres aż od 5 do 10 lat.

do ochrony przedniej szyby

Clearplex – jedyna na rynku folia ochronna przeznaczona na szyby czołowe!

Pin It on Pinterest