Folie samochodowe

Istniejemy na rynku od 1992 roku. Na foliach znamy się jak mało kto, a obecnie jesteśmy największym dystrybutorem folii w Polsce! W naszej ofercie znajdziecie folie samochodowe najwyższej jakości, najlepszych zagranicznych producentów, a co więcej na większość z oferowanych przez nas produktów mamy wyłączność sprzedaży na rynku polskim.  Jakie folie na samochód posiadamy? Zarówno te karoseryjne (ochrona lakieru, zmiana koloru), jak również folie samochodowe do przyciemniania i ochrony szyb. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową – hurtową i detaliczną – na terenie całej Polski. Ponadto folie możecie nabyć bezpośrednio,  w naszej siedzibie w Warszawie. 

Folie samochodowe SunTek PPF do ochrony lakieru

folie suntek ppf

Poliuretanowe, bezbarwne folie PPF mają zdolność samoregeneracji pod wpływem temperatury (wulkanizacja), co czyni je najlepszą możliwą formą zabezpieczenia lakieru przed takimi zagrożeniami jak głębokie rysy, zarysowania czy odpryski drogowe. Marka Suntek to również producent oferujący – prócz samej folii – pełną bazę szablonów na poszczególne elementy karoserii. Obejmuję roczniki pojazdów od 1950 roku. Szablony wycinamy na ploterze, na specjalne zamówienie pod konkretny model i markę samochodu. Folie na samochód Suntek objęte są 5 i 10 letnią gwarancją producenta. 

Folie samochodowe Avery Dennison do zmiany koloru 

folie Avery Dennison

Te folie na samochód są dedykowane aplikatorom. Każdy kto spróbował na pewno to potwierdzi! Szeroki wachlarz wyboru oraz dodatkowa usługa Color Match, pozwalająca wyprodukować kolor folii na specjalne zamówienie. Wszystkie folie na auto od Avery są foliami wylewanymi z klejem kanalikowym Easy Apply w systemie EARS, który zapewnia najprostszą i najbardziej komfortową aplikację. Doskonale dopasowują się do złożonych powierzchni karoseryjnych. Odznaczają się najwyższą jakością, potwierdzoną przynajmniej 7- letnią gwarancją producenta. 

Folie samochodowe Armorlite do przyciemniania szyb

Wszystkie folie na auto w tym systemie są termokurczliwe. Idealnie przyklejają się do matrixa (brak białej ramki na kropkach). Zostały objęte certyfikatem ISiC oraz dożywotnią gwarancją producenta na trwałość – żółknięcie, pękanie, rozwarstwienia. Występują w różnych stopniach przyciemnienia. Zatrzymują do 99% promieniowania UV, przenikającego przez szyby do wnętrza samochodu. Występują również jako folie samochodowe – tzw. bezpieczne/ochronne. Skutecznie zabezpieczając szybę przed całkowitym wybiciem oraz niebezpiecznym dla życia i zdrowia rozbryzgiem odłamków szkła w przypadku uszkodzenia. 

Folie samochodowe ClearPlex do ochrony szyby przedniej

Są niewidoczne, optycznie przezroczyste i przejrzyste, przez co ich instalacja jest jak najbardziej zgodna z prawem drogowym i legalna. Zabezpieczają szybę czołową przed zarysowaniami oraz wszelkimi zagrożeniami drogowymi takimi jak kamienie, żwir czy piach. Są foliami bezpiecznymi, ochraniają pasażerów auta przed wybiciem szyby oraz związanym z tym rozbryzgiem odłamków szkła. Folie samochodowe na szybę czołową nie utrudniają działania wycieraczek oraz czujników. Posiadają atest polski. Zapewniają sprawniejszy odpływ wody z powierzchni szyby ( deszcz, śnieg ). Są objęte roczną gwarancją producenta (do 20 tyś. przejechanych km).