Zmiana koloru auta folią Dark Grey Gloss

raptor_darkgrey6

Zmiana koloru auta folią Dark Grey Gloss

Przedstawiamy naszą najnowszą realizację - Forda Raptora! Folia w próbniku, a oklejony tą samą folią samochód to dwie zupełnie inne bajki. Chcielibyśmy móc zawsze pokazać Wam jak dana folia wygląda po naklejeniu na lakier, jednak - sami rozumiecie - to niewykonalne… Tymczasem mamy dzisiaj dla Was jedną z kilku modnych obecnie na rynku folii w odcieniach szarości.

Pacjentem był sławny w USA Ford F-150 Raptor, a oryginalny lakier po prostu biały. Wybór folii odpowiedniej dla karoserii auta tego typu nie był prosty. Nie każde auto wygląda dobrze w każdym kolorze. Ford Raptor jest autem wyjątkowym na naszych ulicach - praktycznie niespotykanym. Masywny, ciężki i przede wszystkim monstrualnych rozmiarów Raptor to wizualne wyzwanie. O pomyłce nie mogło być mowy.

Wybór padł na szarości, a mianowicie folię Dark Grey od Avery Dennison, występującą w tym odcieniu jako błyszczący gloss. Czy się udało? Oceńcie!

raptor_darkgrey7
raptor_darkgrey5
zmiana koloru auta warszawa
raptor_darkgrey3
raptor_darkgrey2
raptor_darkgrey1

Oklejanie auta objęło całą widoczną z zewnątrz powierzchnię lakieru. Dodatkowo od siebie dodaliśmy pewien akcent - wisienkę na torcie. Mianowicie rozwiązaliśmy problem dwóch oryginalnych naklejek po obu stronach auta. Nie mieliśmy serca całkowicie ich przesłonić. Postanowiliśmy wykorzystać ten motyw i nakleić na naklejki dodatkowy idealnie wpasowany napis tworząc pewnego rodzaju relief. Co prawda nie jest widoczny z daleka, ale z bliska…

Co do samych informacji technicznych - kompleksowa zmiana koloru auta to 5 dni roboczych. Folia Dark Grey Gloss od Avery Dennison objęta jest 7-letnią gwarancją producenta. Od siebie dokładamy 2 lata gwarancji na sam montaż.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych oklejaniem auta do naszego biura w Warszawie, przy ulicy Puławskiej 541.  Zobaczymy co da się zrobić!

Tomek Goleniowski

tg@warsfoll.com.pl

+48 604 639 314

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.