Zewnętrzne folie okienne XTRM

Seria XTRM

Jedyne na rynku zewnętrzne folie okienne objęte aż 15-letnią gwarancją producenta !

DSC_0038

Czym charakteryzują się folie okienne serii XTRM?

XTRM to folie zewnętrzne o ekstremalnie podwyższonych parametrach wytrzymałościowych! Produkt idealny dla każdego, kto montaż folii na okna traktuję jako inwestycję na długie lata. Folie XTRM posiadają najwyższy na rynku okres gwarancyjny, który może wynieść nawet do 15 lat* - w zależności od kąta nachylenia powierzchni oklejanej.

Spytacie czemu gwarancja jest uzależniona od nachylenia powierzchni okiennej ? Wynika to po prostu z eksploatacji. Standardowe okna montowane są w płaszczyźnie pionowej i właśnie przy takich optymalnych warunkach gwarancja na folie okienną jest najwyższa.

Po pierwsze, ze względu na warunki atmosferyczne - na folii zamontowanej pionowo nie zalega woda czy inne zabrudzenia i osady. Po drugie, ze względu na promieniowanie słoneczne. Przy oknach standardowych kąt padania słońca na folie zawsze ma mniejszą wartość niż przy powierzchniach poziomych, co tym samym przekłada się na znacznie niższą ekspozycję promieni słonecznych na powierzchnie okienną.

Żadna, nawet najlepszej jakości folia okienna nie jest niezniszczalna. Przy montażu innym niż w pionie, folie zawsze są poddawane ciężkiej próbie zarówno przez słońce jak i wodę oraz zabrudzenia. Większość producentów na rynku nie obejmuję folii montowanych na powierzchniach nachylonych, zbyt długim okresem gwarancyjnym. Natomiast u nas przy zastosowaniu produktów okiennych serii XTRM możecie uzyskać do 10 lat gwarancji na tego typu produkt. 

W naszej ofercie folii XTRM znajdziecie zarówno refleksyjne folie przeciwsłoneczne Silver i Titan, jak i specjalistyczne folie budowlane, przeznaczone do oklejania świetlików dachowych ( szklanych - SilverTop XTRM oraz tych z poliwęglanu -  SilverTop PC XTRM). 

A dla wszystkich profesjonalnych aplikatorów folii budowlanych mamy pewne udogodnienie...

Nasze folie na świetliki dachowe do niedawna były zabezpieczane jedną warstwą ochronną, którą należało zdjąć przystępując bezpośrednio do aplikacji folii na szybę. Folie na świetliki są jednak dość specyficznymi produktami i bardzo łatwo je zarysować podczas montażu. Dlatego teraz oferujemy Wam te same folie okienne, ale z drugą, dodatkową warstwą ochronną, zdejmowaną już po instalacji. Takie rozwiązanie skutecznie ochroni Was przed groźbą uszkodzenia folii jeszcze na etapie montażu. 

Niedawno mieliśmy okazję osobiście wypróbować tą nowość i co tu dużo mówić - sprawdziła się. Kilka fotek z montażu. Folia SilverTop 20 XTRM na świetliki szklane. Marka Armorlite Exclusive - dystrybucja w Polsce i na terenie Warszawy - Warsfoll. 

DSC_0035
DSC_0038
DSC_0039
DSC_0040

Mamy nadzieję, że ten wpis będzie dla Ciebie przydatny!

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem lub montażem i potrzebujesz konsultacji -  skontaktuj się bezpośrednio z Naszym specjalistą od folii okiennych - Maćkiem Grzędą:

tel. +48 660 741 679

mg@warsfoll.com.pl 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.