FOLIE SAMOCHODOWE

Metamorfozy czas!

Wygląd samochodu może się znudzić. Karoseria jest coraz bardziej zarysowana, kolory blakną, a odcień może się po prostu przestać podobać. Najprostszym sposobem na to, by zmienić wygląd auta są profesjonalne folie samochodowe. Dzięki nim, w krótkim czasie można odświeżyć lub całkowicie zmienić jego kolor, jednocześnie zabezpieczając karoserię przed korozją i innymi czynnikami wynikającymi z standardowego użytkowania auta. 

Jeśli zdecydujesz się to zrobić z Warsfoll, mamy dla Ciebie atrakcyjną propozycję. Teraz przy całościowym oklejeniu auta, przyciemnienie szyb wykonamy gratis!

Czemu warto przyciemnić szyby?

Przyciemnianie szyb w samochodzie to 5 korzyści w jednej usłudze! 

Zapewnisz sobie większy komfort użytkowania auta . Światło nie będzie razić i oślepiać pasażerów, a samochód łatwiej utrzyma niższą, chłodną temperaturę wewnątrz. 

Poprawisz bezpieczeństwo jazdy – będziesz mniej narażony na rażące – oślepiające – światło słoneczne. 

Zwiększysz poczucie prywatności wewnątrz auta. 

Zabezpieczysz szybę przed całkowitym wybiciem i jego skutkami, w tym niekontrolowanym rozbryzgiem odłamków szkła. 

Nadasz swojemu samochodowi jeszcze bardziej dizajnerskiego wyglądu.

Przy tuningu pojazdu, przyciemnienie szyb to pozycja obowiązkowa na liście modyfikacji! A jeśli przyciemnianie Cię nie interesuje, możesz wybrać 10% rabatu na nasze usługi.

Dlaczego warto okleić auto właśnie u Nas?

Stosujemy wyłącznie najlepsze folie samochodowe – pięknie prezentujące się przez lata, zabezpieczające przed promieniowaniem UV i zniszczeniem karoserii czy szyb. Zapewniamy najwyższą jakość montażu, atrakcyjne ceny i fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej folii. Każdą usługę wykonujemy kompleksowo – dostosowując ją do preferencji estetycznych i wymagań technologicznych. Pracujemy terminowo i w przyjaznej atmosferze. Ponadto każda Nasza usługa objęta jest gwarancją na montaż folii. 

Wydrukuj poniższą ulotkę! Będzie Cię upoważniała do otrzymania rabatu 10%!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.