Szukasz folii przeciwsłonecznej, która nie przyciemni szyby?

Folia okienna IR 80 Ext. to rozwiązanie idealne dla Ciebie!

  • około 80% zatrzymanego ciepła słonecznego (promieniowanie IR)
  • około 80% przepuszczonego światła widzialnego
  • delikatny, lekko niebieskawy odcień, praktycznie niezauważalny po montażu
  • montaż od zewnętrznej strony okna (oznaczenie folii – Ext./Exterior)
  • 5-letnia gwarancja producenta przy montażu w pionie, od zewnętrznej strony szyby (w naszej ofercie znajdziecie również folie tego samego typu z serii Exclusive o podwyższonej gwarancji producenta)
  • 2 szerokości rolek - 1,524m oraz 1,83m

Problem nadmiernego nasłonecznienia jest Nam doskonale znany już od ponad 28 lat, od kiedy rozpoczęliśmy swoją działalność. Dużo słońca to też dużo ciepła. Do niedawna jedynym rozwiązaniem tego problemu były klasyczne przeciwsłoneczne folie lustrzane (refleksyjne), które choć bardzo skuteczne, zawsze wiążą się z znacznym przyciemnieniem szyby. Doskonale jednak wiemy, że nie każdy, może sobie na taki kompromis pozwolić, czy to w przestrzeniach publicznych czy mieszkalnych - przyciemnione szyby to zawsze mniejsza ilość wpadającego do wnętrza światła oraz mniej atrakcyjny widok przez okno.

Przeciwsłoneczna folia IR 80 Ext. jest folią praktycznie niezauważalną po zamontowaniu. Oczywiście nie musicie Nam wierzyć na słowo - efekt prezentujemy na zdjęciu poniżej.

nieprzyciemniające folie przeciwsłoneczne

IR 80 Ext. przepuszcza około 80% światła widzialnego, jednocześnie blokując około 80% ciepła słonecznego. Folie tego typu określamy w branży jako selektywne, ponieważ wykorzystują system selektywnej/ wybiórczej eliminacji spectrum światła, dzięki zastosowanej technologii rozpylanych cząstek srebra. Poniżej udostępniamy parametry optyczne i przeciwsłoneczne produktu.

IR 80 Ext. Armorlite Standard KARTA PRODUKTU

Folia przeciwsłoneczna IR 80 Ext. z serii Standard to tylko jeden z naszych produktów tego typu. W naszej ofercie znajdziecie również inne przeciwsłoneczne folie selektywne z serii Exclusive, przeznaczone do montażu zarówno na szybach okiennych jak i samochodowych.

W celu zapoznania się z ofertą cenową na zakup lub usługę montażu prosimy o bezpośredni kontakt mailowy lub telefoniczny:

Folie okienne:

Maciej Grzęda
mg@warsfoll.com.pl, +48 660 741 679

Folie na szyby samochodowe:

Tomek Goleniowski
tg@warsfoll.com.pl, +48 604 639 314

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.