System No-Bar: efektywne zabezpieczenie przed włamaniem

Szkło jest materiałem budowlanym wykorzystywanym w coraz to szerszym zakresie. Dziś okna powiększają swoją powierzchnię, nierzadko przekształcając się w szklane fasady, które sprawiają, że każdy budynek nabiera lekkości i estetycznie wpisuje się w najnowsze trendy architektonicznie. Pozostaje tylko jeden problem - kwestia bezpieczeństwa.

Szyby to najłatwiejsza droga dostępu dla włamywacza. Szkło przecież można w kilka sekund rozbić, by dostać się do znajdujących się wewnątrz sklepu czy biura kosztownych przedmiotów. Czy zatem każdą witrynę szklaną trzeba zabezpieczać, bądźmy szczerzy, nieestetyczną kratą lub roletą, którą trzeba każdego dnia podnosić i zaciągać? Nie. Rozwiązaniem są nowoczesne folie antywłamaniowe oraz system No-Bar.

Zabezpieczona szyba zaskoczy włamywacza

Jak pokazują policyjne statystyki, siedmiu na dziesięciu włamywaczy rezygnuje z dokonania kradzieży już przy pierwszej napotkanej przeszkodzie. A taką właśnie stanowią okna zabezpieczone antywłamaniową folią z systemem No-Bar.

Ten zaawansowany system, oferowany przez Warsfoll sprawia, że czas potrzebny na sforsowanie zabezpieczonego nim okna znacznie się wydłuża. Co więcej, system No-Bar to kotwiczenie folii bezpośrednio do ram okiennych. A to daje bardzo wiele – uniemożliwiając przede wszystkim wypchnięcie okna z ram, które przez włamywaczy jest stosowane najczęściej.

System No-Bar Warsfoll oferuje jako jedyna firma na polskim rynku, zbierając pozytywne opinie od tych, którzy zdecydowali się na montaż folii w ten właśnie sposób.

Nie tylko ochrona przed włamaniem

Zewnętrzne szyby budynku zabezpieczone z wykorzystaniem dobrych folii antywłamaniowych nie tylko znacznie zmniejszają ryzyko skutecznego włamania. Równocześnie chronią one zdrowie i życie tych, którzy znajdują się wewnątrz na wypadek innych sytuacji kryzysowych. Folia zabezpieczy m.in. przed mającymi miejsce na zewnątrz eksplozjami ładunków wybuchowych, a także gazów czy materiałów łatwopalnych. Jej montaż pozwoli zablokować falę wybuchowego ciśnienia, a co za tym idzie, zapobiegnie rozsypaniu  się szyby. Według badań to właśnie odłamki szkła stanowią podczas takiej eksplozji zagrożenie dla osób znajdujących się wewnątrz pomieszczeń.

Estetyka i komfort

Z antywłamaniowych folii chętnie korzystają przede wszystkim obiekty publiczne. Folie te można choćby w placówkach dyplomatycznych, instytucjach finansowych, urzędach czy też na lotniskach. A to najlepsze potwierdzenie ich niezawodności.

Aczkolwiek niezawodność to nie jedyny atut. Warto podkreślić korzyści wizualne. Folie dostępne są w szerokiej palecie kolorów, przez co mogą zapewnić dodatkowe zdobienie fasady budynku, lub po prostu stać się niewidoczną ochroną. A jeśli dodamy do tego łatwość i sprawność montażu, który może się odbyć bez zakłócania pracy w obiekcie – zyskujemy rozwiązanie idealne.

Nie sposób się zatem dziwić, że chętnych do skorzystania z systemu No-Bar przybywa. Więcej informacji na temat tego rozwiązania można uzyskać, kontaktując się z doradcami firmy.

Dodatkowe informacje o systemie No-Bar

  1. Odwiedź naszą stronę www.no-bar.com
  2. Najnowszy system antyterrorystyczny No-Bar już w Polsce
  3. No-Bar i najnowsze folie antywłamaniowe

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.