SunTek PPF 1.83 m – już w sprzedaży!

Przedstawiamy nową szerokość rolki 1.83 m!

Niezbędna dla zabezpieczenia folią ochronną każdej maski wyższej niż 1.5 m! Już dostępna w sprzedaży!

Do czego przyda się nowa rolka o szerokości 1.83 m?

Folie do ochrony lakieru SunTek do tej pory występowały w 3 standardowych szerokościach: 0,61 m, 1,22 m oraz 1,52 m. Do zabezpieczenia maski auta najczęściej wykorzystuję się rolkę 1,52 m lub w niektórych przypadkach 1,22 m. Co jednak w sytuacji kiedy wysokość maski jest większa niż 1,52 m?

Taka maska to problem, zwłaszcza że mówimy tu o dość popularnych w Polsce samochodach takich jak BMW serii 5 i 7, Porsche Macanie, Jaguarze F-Type czy nowym Audi A8. Zabezpieczenie lakieru takiej maski folią to zawsze konieczność stosowania łączeń - tzw. żagielków, które umieszcza się przy styku maski z słupkami A.

Nie jest to niestety zbyt estetyczne rozwiązanie, ponieważ takie łączenie zawsze będzie widoczne, a taki efekt nie zawsze jest akceptowalny, chociażby ze względu na samą wielkość inwestycji w ochronę lakieru.

Folie o szer. 1,52 m zawsze oczywiście można próbować naciągnąć o kilka centymetrów - jednak wliczając w wysokość całkowitą maski dodatkowe kilka centymetrów na zawinięcie - takie próby mogą skończyć się widocznymi na folii przeciągnięciami, a w konsekwencji nawet reklamacją takiego montażu. 

Dodatkowym aspektem tego problemu jest korzystanie z wyciętych szablonów. Szablon na maskę wraz z zawinięciem nie może mieć więcej niż 1,5 m wysokości, ponieważ 1,5 m to maksymalna, możliwa szerokość dla plotera tnącego, przy wycinaniu w folii o szerokości 1,52 m. 

Nowa szerokość rolki folii do ochrony lakieru to rozwiązanie wszelkich problemów z dużymi maskami! SunTek dość długo pracował nad wdrożeniem do produkcji takiej szerokości rolki i dzisiaj jest już dostępna u Nas w sprzedaży. Na początek proponujemy Wam w nowej szerokości, wariant Ultra - dla lakierów w połysku, z 10-letnią gwarancją producenta. 

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych aplikatorów! 

Tomek Goleniowski

tg@warsfoll.com.pl

+48 604 639 314

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.