REWOLUCJA!

15 lat gwarancji na folie zewnętrzne!

przeciwsłoneczne folie okienne 

SERIA SPECJALNA XTRM

Już teraz w naszej ofercie czekają na Was  najlepsze na rynku przeciwsłoneczne folie zewnętrzne XTRM. Czym się wyróżniają?

ekstremalna

TRWAŁOŚĆ!

Dzięki specjalnej, elastycznej powłoce antykorozyjnej są odporne na najcięższe warunki atmosferyczne! XTRM gwarantuję trwałość na najwyższym poziomie. 

ekstremalna

OSZCZĘDNOŚĆ!

Inwestuj w jakość i oszczędzaj! Gwarancja producenta na 15 lat to dla Ciebie 15 lat bez wydatków związanych z koniecznością wymiany folii –  to się po prostu opłaca!

ekstremalna

WYDAJNOŚĆ!

Gwarantujemy – szybko zauważysz jak inwestycja się zwraca. XTRM to oszczędność zarówno na klimatyzacji latem, jak i na ogrzewaniu zimą. 

Seria XTRM niezbędna jest wszędzie tam, gdzie przede wszystkim 

jakość i wydajność mają znaczenie! 

folie XTRM

XTRM to specjalna linia zewnętrznych folii przeciwsłonecznych o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych. Wszystkie folie tej serii objęte są wydłużoną gwarancją na trwałość, która maksymalnie może wynieść nawet 15 lat w przypadku szyb pionowych i 10 lat w przypadku świetlików dachowych. 

XTRM to wyselekcjonowana grupa folii refleksyjnych (lustrzanych) o najwyższych możliwych parametrach przeciwsłonecznych. Przeznaczone są do oklejania zarówno standardowych powierzchni szklanych, jak również powierzchni z poliwęglanu, występujących najczęściej w formie przemysłowych świetlików dachowych.

XTRM to najefektywniejsze – dostępne na rynku – folie przeciwsłoneczne redukujące nadmierne nagrzewanie się wnętrz, stosowane w najtrudniejszych i najbardziej wymagających warunkach. Najmocniejsze folie z tej serii zatrzymują nawet do 86% całkowitej energii słonecznej przenikającej przez szybę, co czyni je najskuteczniejszymi produktami tego typu na rynku. 

Zainteresowaliśmy Cię?

Chętnie pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie!