Rewolucja! 15 lat gwarancji na folie zewnętrzne

W naszej ofercie czekają najlepsze na rynku folie zewnętrzne z linii XTRM. Zgodnie z nazwą, cechuje je:

  • ekstremalna trwałość – folie, dzięki elastycznej i antykorozyjnej powłoce są odporne na działanie różnorodnych warunków atmosferycznych i gwarantują żywotność i przejrzystość na wiele lat,
  • ekstremalna oszczędność – inwestycja w nie jest inwestycją na lata, a stosunek ich ceny do jakości jest bardzo dobry,
  • ekstremalna wydajność energetyczna – pozwalają na drastyczne oszczędności związane z wydatkami na klimatyzację, zmniejszając szczytowe zapotrzebowanie na energię.

Dzięki tym własnościom linia XTRM nadaje się wszędzie tam, gdzie i cena, i jakość, i wydajność mają znaczenie. Sprawiają one również, że folie XTRM, jako pierwsze na rynku, uzyskały gwarancję producenta do 15 lat! Innowacyjna, opracowana w najlepszych laboratoriach struktura oraz trwałe komponenty zastosowane przy wytwarzaniu stanowią najlepszy dowód na to, że XTRM to produkt na lata.

W gamie produktów z linii zewnętrznych folii przeciwsłonecznych XTRM dostępne są:

  • Silver 20 XTRM – folie do montowania na pionowych szybach zewnętrznych w instalacjach komercyjnych. Zapewniają maksymalną wydajność energetyczną i polepszają parametry pracy nawet najlepszych szyb. Aż 15 lat gwarancji.
  • SilverTop 20 XTRM – przeznaczone dla szyb skośnych oraz poziomych w świetlikach dachowych. Szybka aplikacja zewnętrzna, pasuje do niemal każdego typu szyb. 10 lat gwarancji.
  • SilverTop 20PC XTRM – wysokiej klasy ochrona słoneczna dla dachowych przeszkleń z poliwęglanu bądź pleksiglasu.

Chcesz wiedzieć więcej o linii XTRM i innych? Skontaktuj się z naszymi doradcami!

  1. Pobierz ulotkę dot. folii zewnętrznych XTRM.

Pin It on Pinterest