FOLIE PRZECIWSŁONECZNE ZEWNĘTRZNE

SERIA SPECJALNA XTRM

Już teraz w naszej ofercie czekają na Was  najlepsze na rynku folie przeciwsłoneczne XTRM. Czym się wyróżniają?

Seria XTRM niezbędna jest wszędzie tam, gdzie przede wszystkim jakość i wydajność mają znaczenie! 

EKSTREMALNA

TRWAŁOŚĆ!

Dzięki specjalnej, elastycznej powłoce antykorozyjnej są odporne na najcięższe warunki atmosferyczne! XTRM gwarantuję trwałość na najwyższym poziomie. 

EKSTREMALNA

OSZCZĘDNOŚĆ!

Inwestuj w jakość i oszczędzaj! Gwarancja producenta na 15 lat to dla Ciebie 15 lat bez wydatków związanych z koniecznością wymiany folii –  to się po prostu opłaca!

EKSTREMALNA

WYDAJNOŚĆ!

Gwarantujemy – szybko zauważysz jak inwestycja się zwraca. XTRM to oszczędność zarówno na klimatyzacji latem, jak i na ogrzewaniu zimą. 

folie XTRM

XTRM to specjalna linia folii zewnętrznych, przeciwsłonecznych o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych. Wszystkie folie tej serii objęte są wydłużoną gwarancją na trwałość, która maksymalnie może wynieść nawet 15 lat w przypadku szyb pionowych i 10 lat w przypadku świetlików dachowych. 

XTRM to wyselekcjonowana grupa folii refleksyjnych (lustrzanych) o najwyższych możliwych parametrach przeciwsłonecznych. Przeznaczone są do oklejania szyb okiennych, zarówno tych standardowych, jak również tych z poliwęglanu, występujących najczęściej w formie przemysłowych świetlików dachowych.

XTRM to najefektywniejsze – dostępne na rynku – zewnętrzne folie przeciwsłoneczne redukujące nadmierne nagrzewanie się wnętrz, stosowane w najtrudniejszych i najbardziej wymagających warunkach. Najmocniejsze folie z tej serii zatrzymują nawet do 86% całkowitej energii słonecznej przenikającej przez szybę, co czyni je najskuteczniejszymi produktami tego typu na rynku. 

Zainteresowaliśmy Cię?

Chętnie pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.