Oklejanie witryn Galmed

Nie marnuj miejsca, oklej szyby reklamą!

Przed Wami realizacja w typie oklejanie reklamowe, witryna przychodni Galmed w Warszawie. Jak zabrać się za taką usługę?

Przede wszystkim, nie musicie się martwić - oklejanie witryn nie oznacza, że odetniemy Was od światła.

Folie, którą Wam zaproponujemy to tak zwana folia OWV, czyli one way vision. Jest perforowana (dziurkowana), dzięki czemu nie przesłania całkowicie widoku przez szyby, a Wy możecie cieszyć się reklamą swojego biznesu.

Witryna to zewnętrzna wizytówka każdego lokalu usługowego. Folie natomiast to obecnie najszybszy, nieinwazyjny i bardzo wszechstronny sposób na aranżację szyb. Jak wygląda witryna oklejona folią OWV? Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z realizacji poniżej.

Jak widać, druk jest klarowny, kolory żywe - folia skutecznie spełnia swoje zadanie, doskonale prezentując treść reklamy. Ponadto zastosowanie folii OWV z nadrukiem i oklejanie szyb w całości to nie jedyne dostępne rozwiązanie. Projektując reklamy na witryny, elewacje lub do wnętrz biur często sięgamy również po folie matowe oraz wycięte w folii wzory i napisy. Więcej w temacie folii matowych przeczytasz tutaj.

Oklejanie witryn reklamą to kompleksowa usługa, której zakres obejmuję przygotowanie projektu, plików, ewentualny druk lub docięcie oraz finalny montaż folii na szyby.

Zainteresowaliśmy Cię?

Zapraszamy do kontaktu! Maciek Grzęda: +48 660 741 679, mg@warsfoll.com.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.