Ochrona lakieru folia bezbarwna SunTek PPF

Kompleksowe zabezpieczenie w pakiecie full body

Przedstawiamy Naszą kolejną realizację - ochrona lakieru folia bezbarwna, w roli głównej nowe BMW X4 M Comptition i zjawiskowy, oryginalny, limonkowy kolor nadwozia - Sao Paulo Gelb. O taki lakier nie tylko można, a wręcz trzeba zadbać. Głębokie rysy, odpryski, wżery po ptasich odchodach, właściciel tego auta nie musi się już o nie martwić, ba nie musi się martwić przez kolejne 12 lat, bo tyle wynosi gwarancja na tą folie!

Ochrona lakieru folia bezbarwna w przypadku tego BMW objęła całe auto, czyli całą zewnętrzną powierzchnię karoserii - z angielskiego tzw. pakiet full body. To najmocniejszy z możliwych wariantów, maksimum bezpieczeństwa w każdej sytuacji, od drobnych odprysków po znudzonych życiem wandali. W zakres tego pakietu wchodzi praktycznie wszystko co widoczne z zewnętrz i to nie tylko lakier, ale również lakierowane plastiki, listwy, reflektory, słupki piano, chromy i każdy inny, gładki element możliwy do oklejenia (z wyjątkiem szyb). 

Zabezpieczenie lakieru full body obejmuję następujące elementy nadwozia:

 • Maska
 • Zderzaki przedni i tylny
 • Błotniki przednie i tylne (wraz z całym słupkiem)
 • Drzwi (z klamkami)
 • Słupki B/C/D
 • Progi zewnętrzne (zawinięcie do wewnątrz)
 • Dach
 • Klapa bagażnika
 • Próg załadunkowy bagażnika
 • Spojler 
 • Dyfuzor

Pakiet ochronny full body to jeden z trzech najbardziej popularnych i najczęściej instalowanych na rynku. Pozostałe dwa to pakiety częściowe - bikini i full front, zabezpieczają lakier przedniej części karoserii auta. 

Wybór folii robi różnicę

Montujemy folie amerykańskiego producenta SunTek, to najwyższa półka produktów zabezpieczających lakier samochodowy. Do oklejenia tego BMW wykorzystaliśmy absolutną nowość w ofercie SunTeka - folię PPF Reaction. 

Jeśli znacie już tą markę, na pewno wiecie, że te PPFy to przede wszystkim świetna jakość, poparta kilkunastoletnim doświadczeniem na rynkach USA, Europy i Azji. Od 5 do 10 lat gwarancji, samoregeneracja, Ultra z powłoką hydrofobową, 180 mikronów grubości, przejrzystość optyczna, która nie zmienia koloru lakieru, trwałość, bez żółknięcia… To najważniejsze cechy dwóch podstawowych generacji folii PPF od SunTek. 

Reaction to trzecia generacja - produkt unikalny łączący w sobie wytrzymałość folii PPF oraz wygląd i właściwości powłoki ceramicznej. Co to realnie oznacza dla właściciela tego X4?

Przede wszystkim ochrona lakieru folia bezbarwna Reaction to spotęgowane, szkliste błyszczenie i pogłębiony połysk - efekty wcześniej zarezerwowane jedynie dla powłok ceramicznych. W przypadku standardowych PPFów intensywność błyszczenia folii jest dostosowana i uśredniona do wyglądu czystego lakieru. Montaż Reaction intensyfikuje ten połysk, dokładnie tak samo jak ma to miejsce po woskowaniu lub aplikacji natryskowej ceramiki.

Po drugie PPF Reaction to silnie hydrofobowa powłoka wierzchnia, znacznie silniejsza niż folie PPF poprzednich generacji. Woda nie zalega na lakierze, a wraz z nią nie zalega również brud. Auto pozostaję czyste na dłużej, a samo mycie jest znacznie szybsze i łatwiejsze. 25% większa odporność na najtrudniejsze plamy - ptasie odchody, sól, tłuszcze, kwasy, smołę. 

Po trzecie ochrona lakieru folia bezbarwna Reaction to niezawodna samoregeneracja i jeszcze większa trwałość - producent gwarantuję aż 12 lat bez matowienia, pękania i żółknięcia. 

Więcej informacji o ochronie lakieru folią znajdziesz tutaj.

Zapraszamy do kontaktu!

Tomek Goleniowki, tg@warsfoll.com.pl +48 604 639 314

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.