Folia przeciwsłoneczna Titan 07 – Atrium Promenada

folia lustro weneckie

Zainspiruj się - lustro weneckie we wnętrzu!

Przed Wami - mamy zaszczyt zaprezentować jedną z Naszych ostatnich, dużych realizacji - warszawską Galerię Atrium Promenada! W roli głównej - najskuteczniejsza folia w typie lustro weneckie na rynku - Titan 07 Xtra, efekt? Spektakularny!

Więcej informacji na temat tej realizacji znajdziesz poniżej. Jeśli potrzebujesz pomocy, fachowej porady lub chcesz zapytać o wycenę usługi - zapraszamy do kontaktu! Maciek Grzęda: tel. +48 660 741 679, email: mg@warsfoll.com.pl


Lustro bez lustra

Montaż folii to czysty, nieinwazyjny i w pełni odwracalny sposób na przekształcenie zwykłych szyb w majestatyczne lustra! W przypadku tej realizacji wybór padł na serię Titan w jej najmocniejszym wariancie, czyli przyciemnieniu na poziomie 90% (ok. 7% transmisji światła widzialnego) - czym ciemniejsza folia przeciwsłoneczna, tym większy kontrast i finalnie lepszy, wyraźniejszy efekt lustra.

W galerii handlowej Atrium Promenada Naszym głównym zadaniem było optyczne powiększenie wnętrza. Montaż folii obejmował dwie przeszklone ściany, na których od wewnątrz przylegających pomieszczeń była już zainstalowana wcześniej folia matowa. Dzięki zastosowaniu maksymalnego przyciemnienia, uzyskana powierzchnia lustrzana jest przejrzysta i klarowna - możemy to zobaczyć najwyraźniej w miejscach, w których folia doskonale odbija obraz z nasłonecznionego świetlika dachowego.

Folia przeciwsłoneczna Titan

Seria Titan to wyselekcjonowana grupa wysoko-refleksyjnych folii przeciwsłonecznych, o neutralnym grafitowym zabarwieniu. Występuję w 4 stopniach przyciemnienia: 50, 35, 20 i 07% transmisji światła widzialnego oraz dwóch wariantach gwarancji - standardowej Xtra oraz wydłużonej do 12 lat XTRM.

Więcej o Naszych foliach przeciwsłonecznych przeczytasz tutaj.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.