Folia matowa z wyciętym logo – biuro Elmark

Zamontuj folię, wyróżnij logo Swojej marki! 

Piękne, przestronne środowisko pracy z dostępem do światła dziennego - przed Wami biuro firmy Elmark. Duża powierzchnia przeszkleń uatrakcyjnia i powiększa optycznie wnętrze, co jednak z prywatnością przebywających w nim osób? W jaki sposób możemy zaaranżować szyby, nie tracąc ich największych atutów, a wręcz zyskując kolejne? Folia matowa z wyciętym logo - to jest Nasze rozwiązanie! 

Folia, o której mowa nazywana jest rownież często folią mrożoną lub szronioną. Przesłania widok przez szybę, a jednocześnie nie pozbawia Nas światła (transmisja na poziomie ok. 50%). Można wycinać w niej ażurowe wzory lub nadrukowywać dowolne treści, możliwości jest naprawdę wiele! 

Folia matowa a szkło piaskowane

W przypadku tej realizacji, gdyby była zwyczajna - logo Elmark wycięlibyśmy w folii na ploterze tnącym - efekt ten co na zdjęciach. Ten montaż nie był jednak „zwyczajny”… Jesteście ciekawi? 

Logo Elmark było na tych szybach jeszcze przed montażem folii, wypiaskowane bezpośrednio na szkle. Jednak w takiej formie, pozostawało trochę mało wyraźne i niewidoczne. Zastosowaliśmy pewien trik - co się wydarzy kiedy przykleimy folię matową na szkło piaskowane? Stanie się z powrotem przeźroczyste! Ten właśnie efekt widzicie na zdjęciach z montażu.

Zainteresowaliśmy Cię?

Folia matowa z wyciętym logo to usługa montaż, którą realizujemy kompleksowo w całości. Od wyboru folii, po przygotowanie plików, docięcie i finalnie instalację gotowego produktu na Twoje okna.

Zapraszamy do kontaktu! Maciek Grzęda: +48 660 741 679, mg@warsfoll.com.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.