BMW M4 – bezbarwna folia ochronna – PPF Reaction

Chroń lakier nowym Reaction PPF!

Kolejna duża realizacja - przedstawiamy nowe BMW M4 Cabrio Competition w tym cudownym zielonym neonie! Taki kolor nie tylko trzeba co nawet należy chronić... i tutaj wkracza nowa, bezbarwna folia ochronna - PPF REACTION od SunTek! Auto zostało oklejone w całości tą folią - efekt? Obczajcie te fotki!

Jak błyszczy bezbarwna folia ochronna?

PPF REACTION to produkt jakiego dotąd nie było w ofercie SunTek, połączenie najmocniejszej folii ochronnej z właściwościami hydrofobowymi, na poziomie zarezerwowanym wcześniej tylko dla powłok ceramicznych. I oto ona - folia PPF, która gwarantuję ponad dekadę niezmiennej kondycji lakieru, a przy okazji, po prostu wygląda dooobrze. Oklejone nadwozie otrzymuję pogłębiony, podbity blask, brud i kurz nie trzymaja się powierzchni lakieru, auto pozostaję czyste na dłużej...

Oklejanie folią Reaction - podstawowe informacje

Folia ochronna Reaction PPF objęta jest 12-letnią gwarancją producenta na trwałość. Wyróżniające cechy produktu to wytrzymałość i właściwości samogojące klasy premium (testowane przez Porsche) oraz powłoka hydrofobowa w technologi Tetrashield o wydajności i wyglądzie na poziomie profesjonalnych powłok ceramicznych.

Zabezpieczenie lakieru folią ochronną to usługa, wykonujemy w dowolnym zakresie doboru oklejanych elementów. Najpopularniejsze pakiety to full body (całe nadwozie), full front (cały przód auta), bikini front (pomniejszony wariant oklejania frontu).

Więcej informacji o ochronie lakieru folią znajdziesz tutaj.

Zapraszamy do kontaktu!

Tomek Goleniowski: tel. +48 604 639 314, email: tg@warsfoll.com.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.