Otwieramy sezon na przyciemnianie!

Mamy zaszczyt otworzyć letni sezon na przyciemnianie szyb samochodowych!

Pierwszy dzień wiosny juz za Nami! Czekamy na upalne  lato…idealny czas na przyciemnienie szyb Twojego auta…

Proponujemy folie do profesjonalnego ściemniania. Dlaczego warto? Folie do przyciemniania szyb samochodowych to nie tylko zalety wynikające z rozwiązania problemu nadmiernego nasłonecznienia ale również niezbędny element tuningu optycznego! Samochód z ciemnymi szybami wygląda po prostu dobrze, elegancko i ze smakiem. Na rynku istnieje bardzo szeroki wybór folii różnych producentów. Czym powinniśmy się kierować wybierając taką folie przyciemniającą?

Po pierwsze kwestia estetyczno/użytkowa, czyli stopień przyciemnienia.

Wybór jest dość szeroki, ponieważ występują one w różnych kolorach i kilku stopniach przyciemnienia (VLT -visible light transmission ). Kupując taką folię polecamy obejrzeć ją na żywo, w formie próbki lub na oklejonych prezentacyjnych szybach - zawsze jest to pogląd na to, na co się decydujemy. Jeśli kupujemy folię przyciemniającą przez internet i chcemy ją  zamontować samodzielnie, niestety nigdy nie mamy pewności czy ustawienia kolorystyki i kontrastu monitora danego sklepu są takie same jak nasze a na pewno każdy ekran przekłamuje! Dlatego widziany przez Nas stopień przyciemnienia/kolor folii może być różny. W takim wypadku koniecznie poproście o próbkę !

Ale co daję nam ten stopień przyciemnienia? - po pierwsze względy czysto wizualne - czym ciemniejsza folia tym mniejsza widoczność z zewnątrz przez szybę i nikt nas nie podgląda. Po drugie czym ciemniejsza folia tym lepsze parametry w walce z nadmiernym nagrzewaniem wnętrza samochodu.

Ale musicie jednak pamiętać że „legalnie” można przyciemniać jedynie szyby znajdujące się za plecami kierowcy. Szyb znajdujących się w polu widzenia kierowcy, 180 stopni do przodu przyciemniać nie można.

Kolejna kwestia - kolor, tu pełna dowolność, ale niestety w zakresie próbnika - najczęściej wybierane folie przyciemniające - to odcienie monochromatycznej czerni, ale są również folie w odcieniach ciemnej zieleni, niebieskie, czerwone, żółte czy brązowe.

Po drugie cena i jakość.

Wiadomo nie od dziś że jakość to trwałość. Jeśli zależy nam jak najwyższej jakości, najprościej, powinniśmy się kierować niczym innym jak gwarancją producenta na dane folie przyciemniające szyby. Zwykle czym wyższy okres gwarancyjny tym folia jest trwalsza. Cena w takim przypadku prawdopodobnie jest wyższa ale przynajmniej wiemy za co płacimy!

Tą samą zasadę możemy zastosować do usług. Jeśli firma daje okresową gwarancję na swoje usługi - mamy pewność że nie ściemnia i w przypadku kiedy z zainstalowaną folią będzie działo się coś złego - będziemy mieć możliwość jej reklamowania i szybkiej bezpłatnej poprawki. U Nas, gwarancja na usługę montażu folii samochodowych zawsze wynosi dwa lata. W czasie trwania tego okresu każda usterka – nie będąca uszkodzeniem mechanicznym - zostaje naprawiona.

Po trzecie łatwość i czas montażu.  

Jako dystrybutorzy próbowaliśmy wielu marek. Istniejemy od 1992! Warsfoll to najwyższa jakość produktu i usługi - nie bawimy się w podróbki. Nasze usługi nie są najtańsze ale gwarantują najwyższą jakość na najwyższej klasy materiałach. 

W ofercie posiadamy folie „na każdą kieszeń”, ale najlepszym obecnie produktem na rynku folii przyciemniajacych szyby jest oferowana przez nas seria Raycer z dożywotnią gwarancją producenta, od Armorlite Exclusive.

Folie do przyciemniania szyb tej serii jako jedne z nielicznych na rynku doskonale przyklejają się do matrixa, nie pozostawiając efektu ramki na szybie tylnej. A jeśli jesteś profesjonalnym aplikatorem, na pewno również zainteresuje Cię fakt, że Raycer bardzo dobrze się kurczy, instalacja jest niezwykle prosta, a po montażu zaaplikowana folia szybko schnie, nie opóźniając wydania auta klientowi.

Ponadto, dzięki swojej budowie folie do przyciemniania Raycer umożliwią Ci korektę ewentualnych błędów montażowych - usuwanie zagnieceń czy drobin kurzu, zawsze się przyda...

Seria Raycer dostępna jest w zakresie 5%, 12%, 20% 36% 50% (VLT), również z nadrukiem ABG.

Zapraszamy do kontaktu!

Tomasz Goleniowski

+ 48 604 639 314

tg@warsfoll.com.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.