Oklejanie samochodu na kolorowo!

folia brokatowa na samochód

Wakacyjna aura sprzyja zmianom! Może i Ty zechcesz wypróbować nasze folie samochodowe do zmiany koloru karoserii ?

W końcu przyszło lato...sezon na oklejanie rozpoczęty! Przedstawiamy Nasze najlepsze realizację z oklejania samochodów. Jeśli zastanawiacie się nad zmianą koloru auta, może pomoże Wam to w podjęciu decyzji....

Bo nie zawsze (a wręcz bardzo rzadko)  przy zakupie samochodu udaję nam się natrafić na TEN - WŁAŚNIE NASZ upragniony kolor. No ale można to zmienić - od tego tu właśnie jesteśmy!

Mercedes C Cabrio biały mat
oklejanie auta na czarny mat

Zastanawiacie się może czy wybrać folie, czy też może usługi lakiernika? Na czym polega różnica? Czasem zdarza nam się spotykać z opiniami że lepiej jest zainwestować w usługi lakiernika, bo oklejanie auta jest nietrwałe i "tylko na chwilę..." NIC BARDZIEJ MYLNEGO - folie dedykowane oklejaniu karoserii nie są "zwyczajnymi" foliami.

Folie samochodowe najlepszych amerykańskich producentów, takich jak np. Avery Dennison oferują gwarancję na trwałość swoich produktów w okresie od 7 do nawet 12 lat. Czy oferowaliby taki okres gwarancyjny gdyby folia miała się zniszczyć po roku użytkowania? Raczej nie. Obecna technologia produkcji umożliwiła stworzenie folii, które bez problemu dopasowują się do skomplikowanych powierzchni 3D karoserii każdego samochodu - bez konieczności stosowania nieestetycznych nacięć i widocznych łączeń.

Warsfoll
oklejanie karoseri

Jeśli auto zostało profesjonalnie oklejone, foliami najlepszej jakości - gwarantujemy Wam tylko fachowiec rozpozna czy to oryginalny lakier czy folia. Ponadto zmiana koloru samochodu przy zastosowaniu folii to proces bardzo czysty, szybki i co najważniejsze w pełni odwracalny. Jeśli folia nam się znudzi po kilku latach i zapragniemy wrócić do koloru lakieru sprzed transformacji - folię dobrej jakości można bez problemu usunąć, nie niszcząc przy tym lakieru, ukrytego pod spodem.

Oklejanie całej widocznej z zewnątrz karoserii samochodu to przeciętnie czas 5 dni pracy montażystów. Dodatkowo możemy się zdecydować na oklejenie również tego czego z zewnątrz nie zobaczymy - czyli  wnęk drzwi i bagażnika, widocznych dopiero po ich otwarciu. Wybór folii samochodowych jest niezwykle szeroki, aż trudno podjąć decyzję!

Najróżniejsze kolory - pastelowe, intensywne, neonowe a nawet wielobarwne - tzw. kameleony lub folie opalizujące, o zmiennym spectrum w zakresie jednej lub kilku barw. A na kolorach się nie kończy - są folie matowe, satynowe, błyszczące, strukturalne, chromy a nawet folie które łączą kilka takich efektów w jeden - jak na przykład mat metallic.

kameleony folie opalizujące

Co z kosztami? Inwestycja w zmianę koloru całego samochodu to oczywiście zawsze spory wydatek, ale oklejanie auta to i tak oszczędność w porównaniu do usług lakierniczych. Ponadto oklejenie karoserii to w pewien sposób również jej zabezpieczenie - będzie bardziej odporna na drobne zarysowania i uszkodzenia drogowe.

A jak wygląda kwestia pięlęgnacji auta oklejonego foliami ? Oczywiście mycie samochodu nie jest zabronione :), ale należy wystrzegać się usług myjni stosujących mechaniczne szczotki, ponieważ folia może się porysować lub pod wpływem tak dużej siły poderwać na brzegach.  

Mile widziane myjnie ręczne, ale również tu należy koniecznie pamietać - przy użyciu agresywnego strumienia wody z tak zwanego "karchera" musimy uważać żeby nie kierować go bezpośrednio na ranty oklejonych elementów, tym samym nie narażając wytrzymałości kleju na brzegach folii. Nic skomplikowanego !

ford-mustang–pasy-czarno-zolte_warsfoll_2
oklejanie samochodu na niebiesko

Czy możemy okleić samochód tylko częściowo ? Oczywiście. Wszystko zależy od wyobraźni, lista możliwości jest nieskończenie długa. Wśród najpopularniejszych rozwiązań znajdziemy oklejanie dachu, lusterek a nawet samej maski.

Atrakcyjności każdemu autu doda również naklejenie pasów z folii w kontrastowym do lakieru kolorze - na masce, progach, dachu lub nawet przechodzących wzdłuż kilku elementów karoserii. Istnieje również ostatnia - najbardziej zaawansowana forma tuningu optycznego z zastosowaniem oklejania foliami samochodowymi, a mianowicie zaprojektowana grafika.

warsfoll-ford-mustang-folia-z-grafika_2

Najczęściej spotykamy się z takim rozwiązaniem w przypadku oklejania samochodów grafiką stricte reklamową, natomiast w rzeczywistości wymyślony przez nas wzór, kompozycja lub nawet zdjęcie jest doskonałym sposobem na uczynienie naszego pojazdu po prostu wyjątkowym, w pełni spersonalizowanym pod indywidualne potrzeby każdego z Nas. Przez lata naszej działalności mieliśmy przyjemność realizować najróżniejsze wizje - oklejaliśmy samochody wzorami geometrycznymi, kwiatowymi lub nawet moro.

Czym my się zajmujemy? Przede wszystkim jesteśmy największym dystrybutorem folii okiennych i samochodowych w kraju. Oferujemy sprzedaż hurtową oraz detaliczną folii tylko najlepszych, sprawdzonych zagranicznych marek w zakresie produktów do przyciemniania szyb, zmiany koloru i ochrony lakieru samochodowego. Usługi w zakresie montażu folii samochodowych wykonujemy tylko na terenie Warszawy i okolic. Można u Nas przyciemnić szyby, zmienić kolor karoserii, zainstalować folie do ochrony lakieru lub zamówić i zrealizować projekt grafiki dekoracyjnej lub reklamowej na samochód. Na każdą z naszych usług instalacyjnych przysługuję Wam Nasza osobista gwarancja wynosząca w zależności od rodzaju montażu - od roku do 2 lat.

20180518_144505 kopia
niss_xtrail_3
oklejanie Warszawa
pasy na samochodzie Mercedes GSL
oklejanie samochodu Diamond Blue
mercedes_g-klasa–pasy_charcoal-matt_warsfoll_2
Avery Dennison Warszawa
bmw_navy_blue_9
satin_white_pearl_1
31.10_1
bmw_430_5
warsfoll_niss_3
mercedes-CLS-63-AMG_spice-red-matt_warsfoll_5
warsfoll-syrenka-tvn-turbo-absurdy-drogowe
ford-mustang_azurre-blue-metallic_warsfoll_2

Zapraszamy do kontaktu!

Tomek Goleniowski

tg@warsfoll.com.pl

+48 604 639 314

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.