reklama na tirze

Zastanawiacie się z czego wykonuje się reklamy na wszelkich środkach transportu? Naczepy tirów, ciężarówek, autobusy, tramwaje, pociągi czy po prostu samochody?

Zwykle są to folie, które w zależności od decyzji klienta mogą być  płasko zadrukowane lub co daję lepszy efekt ale niestety jest bardziej pracochłonne, dana grafika może być bezpośrednio wycięta z folii i naklejona. W tym wpisie przedstawimy Wam kilka tego typu realizacji. Bo okleić można dosłownie wszystko w zależności od potrzeb i gustu klienta. To od Was zależy jak to będzie wyglądać.

Wiadomo że identyfikacja wizualna firmy jest bardzo ważnym aspektem jej wizerunku, dlatego tak istotne jest żeby wszelkie materiały reklamowe i informacyjne zamieszczane na różnych nośnikach zewnętrznych, takich jak floty firmowych aut, tirów, czy witryny oraz wszelkie powierzchnie szklane wewnątrz lokali użytkowych były po prostu estetyczne, tak aby zachęcały a nie odrzucały. Jest to koniec końców, pewnego rodzaju wizytówka, mówiąca o kondycji i klasie danej działalności.

Tak więc zachęcamy Was, aby oprócz samego projektu naklejanych reklam zadbać również o jakość materiału z jakiego będzie wykonana oraz profesjonalny i schludny montaż. Dlaczego? Inwestycja w dobrej jakości folię samochodową to gwarancja dłuższej żywotności Twojej reklamy oraz brak odbarwień lub płowienia kolorów w trakcie jej eksploatacji pod wpływem promieniowania UV. Oprócz tego, folię tego typu są grubsze, posiadają specjalną warstwę ochronną, która zabezpiecza oklejaną powierzchnie przed wszelkiego rodzaju zarysowaniami. Dzięki profesjonalnemu montażowi folia nałożona będzie jak należy, bez widocznych bąbli, pęcherzyków powietrza czy zagnieceń. W każdym profesjonalnym warsztacie usługa taka jest objęta gwarancją, dzięki czemu, podczas jej trwania będzie ci przysługiwała bezpłatna wymiana uszkodzonego elementu.

A oto kilka propozycji, zaczerpniętych z Naszych realizacji:

Istniejemy na rynku od ponad 20 lat, doradzimy ci jaką folię najlepiej wybrać. Czy stosować nadruk czy wycinać folię na ploterze. Na każdy Nasz produkt, dostaniesz gwarancję producenta, a jeśli montaż będzie odbywał się u Nas również gwarancję na samą usługę.

Zapraszamy

 

Pin It on Pinterest

Spodobał Ci się wpis?

Podziel się nim ze swoimi znajomymi