Oklejanie Maybacha na dwa kolory! Zobaczcie jak wyszło!

zmiana koloru Warszawa

Nietuzinkowa zmiana koloru folią!

Przedstawiamy realizację z serii pięknych ale i bardzo wymagających! Na tapecie Mercedes-Benz Maybach S560, rocznik 2018. 

Co tu mamy? Mianowicie spektakularną bo podwójną zmianę koloru, na też oczywiście nie byle jakiej limuzynie! Oczywiście, przyznamy się uczciwie na starcie, że pomysł niestety nie jest Nasz. Te dwa kolory, w tym dokładnym zestawieniu to oryginalny pomysł seryjny Mercedesa i wariant koloru nadwozia, który można sobie wybrać przy konfigurowaniu swojego Maybacha. Jednak jeśli przegapiło się taką okazję lub jest się w posiadaniu innego auta - to nic straconego. Jak widać taki sam efekt możemy uzyskać za pomocą folii do zmiany koloru! Ten akurat Maybach miał czarny kolor lakieru. 

Projekt oklejania niezwykle prosty - powiedzielibyście pewnie - to po prostu auto w dwóch kolorach...  Jest to jednak temat technicznie bardzo ciężki do zrealizowania. Zrobić idealnie płynne połączenie dwóch różnych folii przez środek całej ponad 5-metrowej długości nadwozia to jest wyczyn! Wszystko to rzemieślnicza robota, bez użycia plotera tnącego, bo nawet z nim byłoby ciężko. Folie się na siebie nakładają, tworząc wypukłą, płynną linię szeroką na pół centymetra.

folie do zmiany koloru Warszawa
Maybach _dwukolor _7
oklejanie aut Warszawa
Maybach _dwukolor _3
Maybach _dwukolor _6
Maybach _dwukolor _4
oklejanie samochodów Warszawa

Zainteresowaliśmy Cie?

Tomek Goleniowski

tg@warsfoll.com.pl

+48 604 639 314

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.