Oklejanie auta na zielono

folia apple green Avery Dennison

na zielono oklejanie...

Oklejanie samochodu na zielono ? Przed Wami RS5 i folia Apple Green. …

Chcielibyście zmienić kolor auta, ale nie wiecie na co się zdecydować? Przed Wami jedna z możliwości. Prezentowana folia dedykowana oklejaniu karoserii to jeden z produktów amerykańskiej marki Avery Dennison - kolor Apple Green w wersji Mat-Metallic. Zobaczcie sami jak Nam to wyszło…

folie Avery Dennison
cajsbkjwdc
rs5_13
folia przeciwsłoneczna

Czemu właśnie oklejanie?Jak sami widzicie zastosowanie folii do całkowitej zmiany koloru karoserii to nie nasza fanaberia, a usługa w pełni profesjonalna i konkurencyjna w stosunku do lakierowania. Czemu warto?

Oklejanie auta folią to proces w 100% odwracalny. Jeśli kolor Wam się znudzi lub nie będzie atutem przy przyszłej sprzedaży folię dobrej jakości zawsze można zdjąć bez szkody na oryginalnym lakierze. Ponadto oklejanie samochodu to usługa stosunkowo krótka, bo trwa zazwyczaj maksymalnie 5 dni roboczych.

Zapytacie co z trwałością? Oczywiście jest ona różna w zależności od marki folii jaką wybierzecie do oklejenia swojego samochodu. Jednak produkty najwyższej jakości takie jak proponowane przez Nas folie Avery Dennison to gwarancja trwałości nawet na 10 lat i dłużej w zależności od typu folii i jej późniejszej eksploatacji.

Jak wygląda pielęgnacja oklejonego folią auta? Tak na prawdę, niewiele się różni od pielęgnacji lakieru. Jedyne na co należy uważać to mycie - zawsze zalecamy myjnie ręczne, automatyczne szczotki mogą spowodować poderwanie się krawędzi zainstalowanej folii.

Które folie polecamy? W naszej ofercie znajdziecie jedną z najlepszych na rynku amerykańską markę - Avery Dennison. Specjalizuję się w produktach stricte dedykowanych oklejaniu lakieru samochodowego. Folie od Avery to gwarancja najwyższej jakości i trwałości. Warto mieć to na uwadze rozważając tą wcale nie małą inwestycję w zmianę koloru karoserii.

Jeśli macie ochotę dowiedzieć się czegoś więcej - zapraszamy do kontaktu. Usługi związane z oklejaniem samochodów wykonujemy na terenie Warszawy. Natomiast sprzedaż wysyłkową dystrybuowanych przez nas folii prowadzimy na terenie całej Polski.

Tomek Goleniowski

tg@warsfoll.com.pl

+48 604 639 314

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.