Oklejamy! Akademia AMG i ochrona przedniej szyby wraz z grafiką

warsfoll ochrona szyby przedniej

Akademia AMG i folia ClearPlex!

Marzec w Warsfollu pod znakiem Mercedesa! Przed wami nasza kolejna realizacja - 13 samochodów Mercedes-Benz w wersji AMG. Postawili na Nas! Powierzyli Nam auta przeznaczone do testów i treningów na profesjonalnych torach wyścigowych, a wśród nich między innymi był taki okaz jak najnowszy, czerwony AMG GT wersja 4-door Coupe!

Co zrobiliśmy? Cała usługa obejmowała instalację folii do ochrony szyb czołowych oraz instalację dodatkowych grafik identyfikujących dany pojazd.

Samochody często eksploatowane na torze są w znacznym stopniu narażone na odpryski i inne drobne uszkodzenia związane z dużymi prędkościami! Akademia postanowiła tego uniknąć. Wszystkie samochody kompleksowo zabezpieczyliśmy folią ClearPlex do ochrony szyb czołowych, która w znacznym stopniu uodparnia szkło na uderzenia oraz zabezpiecza samą szybę przed skutkami całkowitego wybicia (niekontrolowany rozbryzg odłamków).

Dodatkowo na każdym z samochodów zainstalowaliśmy grafiki identyfikujące każdy z samochodów - pas startowy wraz z numerem na masce i przednich drzwiach, logotyp AMG na górnej części szyby czołowej oraz logotyp Continental na bocznych progach i tylnych drzwiach. 

AMG ACADEMY 6
AMG ACADEMY 14
AMG ACADEMY 8
AMG ACADEMY 4
AMG ACADEMY 5
usługa folie do ochrony szyby czołowej
ClearPleX AMG Academy
AMG ACADEMY 12
AMG ACADEMY 10
AMG ACADEMY 7
AMG ACADEMY 9
Warsfoll AMG Academy
AMG ACADEMY 2
AMG ACADEMY 3

Zainteresowaliśmy Cie?

Tomek Goleniowski

tg@warsfoll.com.pl

+48 604 639 314

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.