Oklej auto na niebiesko !

Niebiesko mi! Oto najnowszy kolor z nowej pastelowej palety, folia Smoky Blue od Avery Dennison. "Tough Color" to seria odcieni lekko przydymionych, jak na razie producent wypuścił 4 takie folie samochodowe:

  • Smoky Blue
  • Light Pistachio
  • Cloudy Blue
  • See-breeze Blue

Wciąż czekamy na więcej! Folie dostępne z wykończeniem w glosie.

Dzisiaj prezentujemy Wam Smoky Blue na Porsche Macan. Auto zyskało na wyrazistości i charakterze! Nikt nie przegapi go na zatłoczonych ulicach Warszawy. Dokładnie spersonalizowane dla indywidualnego gustu klienta. W tym konkretnym przypadku została oklejona cała karoseria, wraz z wnękami, gwarantujemy nikt nie będzie w stanie rozpoznać czy to folia czy lakier! Zobaczcie sami jak Nam to wyszło!

Czemu Nasze folie?

Folie samochodowe Avery Dennison to produkty specjalnie dedykowane zmianie koloru karoserii. Są wytwarzane w USA, co jest gwarancją najwyższej jakości produkcji. Marka wciąż dąży do udoskonaleń, przez co folie w montażu są przyjazne dla monterów, co również sprawia że jakość samej usługi oklejania jest wysoka. Jest to między innymi system Easy Apply, który pozwala na swobodne przemieszczanie folii podczas oklejania, bez straty na warstwie kleju.

Folie Avery są też specjalnie dostosowane do skomplikowanych powierzchni 3D, poprzez nagrzewanie, stają się bardziej elastyczne, co umożliwia swobodną aplikację bez konieczności nacinania folii. Oprócz tego sam produkt posiada dodatkową zewnętrzną warstwę ochronną, która chroni lakier samochodu przed wszelkimi uszkodzeniami z zewnątrz oraz promieniowaniem UV, powodującym płowienie i odbarwienia koloru.

Zainteresowaliśmy Cię? Zapraszamy do kontaktu. 

Tomek Goleniowski

tg@warsfoll.com.pl

+48 604 639 314

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.