oklejanie aut Warszawa

Niebiesko mi! Najnowszy kolor z pastelowej palety folii, marki Avery Dennison – Smoky Blue. „Tough Color” to seria odcieni lekko przydymionych, jak na razie producent wypuścił 4 takie folie samochodowe, wciąż czekamy na więcej ! Folie dostępne z wykończeniem w glosie.

Dzisiaj prezentujemy Wam Smoky Blue na Porsche Macan. Auto stało się wyraziste, wręcz drapieżne. Nikt nie przegapi go na zatłoczonych ulicach Warszawy. Dokładnie spersonalizowane dla indywidualnego gustu klienta. W tym konkretnym przypadku została oklejona cała karoseria, wraz z wnękami, gwarantujemy nikt nie będzie w stanie rozpoznać czy to folia czy lakier! Zobaczcie sami, fotki z montażu i już po.

Zapraszamy!

Czemu Nasze folie?

Folie samochodowe Avery Dennison to produkty specjalnie dedykowane zmianie koloru karoserii. Są wytwarzane w USA, co jest gwarancją najwyższej jakości produkcji. Marka wciąż dąży do udoskonaleń, przez co folie w montażu są przyjazne dla monterów, co również sprawia że jakość samej usługi oklejania jest wysoka. Jest to między innymi system Easy Apply, który pozwala na swobodne przemieszczanie folii podczas oklejania, bez straty na warstwie kleju. Folie Avery są też specjalnie dostosowane do skomplikowanych powierzchni 3D, poprzez nagrzewanie, stają się bardziej elastyczne, co umożliwia swobodną aplikację bez konieczności nacinania folii. Oprócz tego sam produkt posiada dodatkową zewnętrzną warstwę ochronną, która chroni lakier samochodu przed wszelkimi uszkodzeniami z zewnątrz oraz promieniowaniem UV, powodującym płowienie i odbarwienia koloru. To tyle od Nas, musicie przekonać się sami…

Pozdrawiamy

Warsfoll