Odmień swój samochód dzięki specjalnym foliom

Samochód to nie tylko ilość koni mechanicznych pod maską. Tym, co liczy się dla większości kierowców jest również jego doskonały wygląd. Z czasem jednak karoseria blednie i rysuje się, a jej kolor może się po prostu znudzić. Koszty malowania pojazdu są dość wysokie, a czas wykonania prac - długi. Na szczęście, to nie jedyne dostępne na rynku rozwiązanie. Chcąc wykonać optyczny tuning pojazdu, można sięgnąć po nowoczesne folie samochodowe. Za ich pomocą zmiana wyglądu auta – zarówno jeśli chodzi o kolor karoserii, jak i stopień przyciemnienia szyb. Jest prosta i co najważniejsze - niedroga.

Zmieniaj kolory jak rękawiczki

Oklejenie pojazdu z pomocą specjalistycznej folii zajmuje niewiele czasu – szczególnie, jeśli zdecydujemy się powierzyć wykonanie tej usługi specjalistom z doświadczeniem. Dobrym przykładem jest tutaj firma Warsfoll, oferująca bardzo szeroką gamę kolorów i tekstur folii najwyższej jakości – zawsze indywidualnie dopasowywanych do potrzeb klienta.

Niezależnie od tego, czy naszym celem jest jedynie odświeżenie oryginalnego koloru auta czy dokonanie totalnej metamorfozy, znalezienie idealnego odcienia czy wzoru folii jest proste. W ofercie firmy, poza bardzo bogatą gamą odcieni folii, znajdziemy też wzory imitujące skórę, o perłowym połysku, mieniące się jak kameleon… Jednym słowem: bez względu na preferencje estetyczne, znajdziemy folię samochodową, która idealnie wpisze się w nasze gusta.

Dodatkowo, na folii można zamówić nadruk.  To sprawdza się dobrze np. w przypadku samochodów firmowych.

fsz7
fsz36
BMW-1-Cabrio-folia-Blue-Aluminium_3

Nie tylko estetyka

Folie samochodowe – poza tym, że pozwalają pojazdowi przejść błyskawiczną metamorfozę, świetnie zabezpieczają jego karoserię. Są:

  • osłoną dla lakierowanych elementów karoserii przed zarysowaniem, np. kamieniami czy też podczas drobnych stłuczek przy parkowania,
  • osłoną przed szkodliwym wpływem: olejów, słabych kwasów, rozpuszczalników, tłuszczów czy soli – konserwują karoserię, zabezpieczając ją przed korozją,
  • łatwe do założenia i zdjęcia – jeśli obecny wygląd auta nam się znudzi, zmiany dokonamy niezwykle szybko i niewielkim kosztem.

Ich zalet nie da się przecenić. I właśnie dlatego, na oklejenie auta folią decyduje się coraz szersze grono kierowców – tak z myślą o estetyce, jak i lepszej konserwacji karoserii swojego pojazdu.

Oklej także szyby

Tuning optyczny to nie tylko unikalny odcień czy wzór karoserii auta. Elegancji i szyku doda również przyciemnienie szyb samochodowych. Efekt ten można osiągnąć również przy wykorzystaniu specjalistycznych folii. Te oferowane przez Warsfoll zapewniają m.in.:

  • stylowy wygląd każdego pojazdu – można indywidualnie dopasować stopień zaciemnienia pojazdu czy kolor folii,
  • lepszą ochronę auta przed nadmiernym nagrzewaniem się pojazdu oraz odbarwieniem jego tapicerki wewnętrznej pod wpływem promieni słonecznych,
  • lepsze zabezpieczenie szyb przed uszkodzeniami mechanicznymi. 

Folie samochodowe to najszybszy i najwygodniejszy sposób na zupełną zmianę pojazdu. Dzięki nim każde auto (a także motocykl, łódka czy… tramwaj) może przejść kompletną metamorfozę. Jako że jest to rozwiązanie atrakcyjne finansowo, a przy tym pozwalające osiągnąć świetny efekt estetyczny – warto z niego skorzystać!

fsp20
fsp3
fsp4
fsp8

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.