Nowa seria folii wylewanych Mactac ColourWrap!

Jesteś profesjonalnym aplikatorem folii do zmiany koloru? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Nie musisz już wybierać pomiędzy ceną a jakością!

Pełna zmiana koloru auta wymaga możliwie najwyższej elastyczności folii oraz oczywiście łatwości w montażu! Poprzednie serie folii Mactac nie obejmowały folii wylewanych. ColourWrap to pierwsze tego typu folie tej marki! Jeśli znacie już trochę Mactac'a wiecie, że są to folie charakteryzujące się bardzo dobrą jakością, przy jednocześnie wyjątkowo przystępnej cenie. Tylko folie wylewane zapewniają najlepsze rezultaty przy oklejaniu skomplikowanych powierzchni karoseryjnych. Mówimy tu zarówno o końcowym efekcie wizualnym, jak i samym komforcie formowania folii na aucie. Dzięki serii ColourWrap nie trzeba już wybierać pomiędzy jakością i ceną. Mactac oferuję to wszystko w jednym produkcie! 

Nowa seria obejmuję 50 kolorów folii w 4 różnych wariantach wykończenia: gloss, gloss-metallic, matt oraz matt-metallic. Wszystkie folie ColourWrap wyposażone są w klej kanalikowy, który umożliwia wygodną i skuteczną aplikację folii na lakier. Ponadto wszystkie folie z serii ColourWrap bez przeszkód można wykorzystać również do oklejania różnego rodzaju łodzi i motorówek. 

Nowością tej serii jest również sam wybór oferowanych kolorów! Mactac wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i wprowadza przy pomocy ColourWrap folie, w całkowicie dla siebie nowych kolorach  - niedostępnych w poprzednich seriach! 

seria ColourWrap… w pigułce!

Wygodne formowanie 3D

Dobrze dopasowują się do skomplikowanych powierzchni karoseryjnych. Aplikacja bez pęcherzy i bąbelków. 

Przystępna cena i dobra jakość

Idealny balans pomiędzy jakością, trwałością a ceną. Dobra jakość. Dobra cena. I aż do 8 lat niezmiennej trwałości na lakierze!

Dobry efekt wizualny

Ciekawa oferta! Nowe kolory! 50 folii w próbniku! 4 rodzaje wykończenia! Do wyboru: Gloss, Gloss-Metallic, Matt, Matt-Metallic. 

Najczęściej zadawane pytania/ FAQs

1. Czy folie nowej serii ColourWrap są foliami wylewanymi? Czemu nie polimerowe jak w poprzednich seriach?

Tak wszystkie folie ColourWrap są foliami wylewanymi. Tylko tego typu produkty zapewniają najlepsze dopasowanie folii do skomplikowanych powierzchni karoseryjnych. Ponadto są wygodniejsze w samym procesie aplikacji i znacznie ułatwiają uzyskanie jak najlepszego efektu końcowego przy oklejaniu zarówno całego nadwozia, jak i wybranych elementów (np. lusterka). 

2. Czy Mactac oferuję narzędzia niezbędne do aplikacji folii?

Tak, w ofercie odnajdziecie gamę narzędzi opatrzonych marką Mactac i Avery Dennison, w tym specjalną rakle filcową przeznaczoną do miękkich folii. 

3. Co z poprzednimi seriami folii Mactac (TF/BF)? Czy będą nadal dostępne?

Tak, pozostałe serie pozostaną dostępne, tak długo jak długo będzie na nie zapotrzebowanie. 

Zainteresowaliśmy Cie?

Tomek Goleniowski

tg@warsfoll.com.pl

+48 604 639 314

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.