Nie tylko ściemniamy

Nie zajmujemy się tylko oklejaniem Waszych aut i budynków super foliami, ale także wygrywaniem turniejów siatkówki!

Drużyna Warsfoll to „ekipa kumpli plażowych” grających ze sobą od wielu lat, więc poza pracą, łączy nas także miłość do siatkówki plażowej. Do morsów nam jeszcze daleko, więc aktualnie gramy prawie wyłącznie na hali.

Z wielką przyjemnością informujemy, że 3.12.2014 drużyna reprezentująca Warsfoll w składzie Hajbowicz Krzysztof, Tarnowicz Rafał, Waniek Ryszard, Wykowski Robert i Żyłkowski Cezary wygrała ścisły finał Ursynowskiej Ligi Czwórek w siatkówce halowej – Jesień 2014. W rozgrywkach ligi bierze udział 30 drużyn, które walczą miedzy sobą w siedmiu turniejach. Tegoroczny poziom był wyjątkowo wysoki, ale równocześnie też i wyrównany, więc niemało napociliśmy się nad wygraną. Z dumą możemy podzielić się z Wami naszym sportowym sukcesem także na blogu.

W skład drużyn wchodzą zarówno byli zawodnicy, grający aktualnie oraz amatorzy z Warszawy i okolic. Poza wymienionymi powyżej, podczas tej edycji „Czwórek” dodatkowo nas reprezentowali i przyczynili się do wygranej – Urbański Darek, Brandt Filip i Głogowski Robert. Cieszymy się, że wsparliście nasz warsfollowy wysiłek. :)

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.