VOUCHER NA OKLEJANIE?

Nie mogłeś lepiej trafić!

Zbliża się ważna okazja, a Tobie brak pomysłu na prezent? Zastanawiasz się w jaki sposób obdarować bliską Ci osobę? Jesteśmy w stanie Ci pomóc! Dla wszystkich poszukujących pomysłów na prezenty (nie tylko Świąteczne) zachęcamy do zakupu Vouchera „Nie bądź SKNERA – sprezentuj VOUCHERA!” na wykonywane przez nas usługi w Centrum Folii Okiennych i Samochodowych Warsfoll w Warszawie: przyciemnienie szyb, folia ochronna na karoserię lub folia na szybę czołową, zmiana koloru auta. Jeżeli obdarowywanej przez Ciebie osobie, zależy na nienagannym wyglądzie samochodu, to z pewnością ucieszy ją prezent w postaci vouchera! Satysfakcja gwarantowana! 

O szczegóły oferty możesz zapytać również pod numerem 22 544 26 60.

Sprawdź co możemy Ci zaproponować!

Wykonujemy wszystkie dostępne na rynku usługi montażu folii samochodowych. 

PRZYCIEMNIANIE SZYB

Usługa obejmuję przyciemnienie wszystkich szyb znajdujących się za fotelem kierowcy (wymóg wynikający z prawa drogowego). Ściemniamy tylko najwyższej jakości foliami, z dożywotnią gwarancją producenta! W ofercie przynajmniej 5 dostępnych stopni przyciemnienia. 

OCHRONA LAKIERU

Koniec z odpryskami i grubymi rysami! Usługa obejmuję dowolne – wybrane elementy karoserii auta. Działamy na najlepszych amerykańskich foliach SunTek PPF o właściwościach samo-gojących! Jest to samoistna zdolność folii do regeneracji swojej powierzchni pod wpływem ciepła. Folie do ochrony lakieru są bezbarwne, w połysku lub macie z 5 lub 10-letnią gwarancją producenta. 

OCHRONA PRZEDNIEJ SZYBY

Pęknięcia i odpryski? NIE z folią ClearPlex! To jedyny tego typu produkt na rynku – chroni przednią szybę przed wszelkimi uszkodzeniami wynikającymi – po prostu – z jazdy. Ponadto usprawnia spływanie wody z powierzchni szyby, zwiększa komfort jazdy przy najcięższych warunkach pogodowych i co również istotne pomaga w utrzymaniu szyby w czystości! 

ZMIANA KOLORU AUTA

Na koniec, najbardziej efektowna usługa zmiany koloru auta! Do wyboru ponad 150 folii w próbniku! Oklejanie częściowe lub całościowe i 2 lata gwarancji na sam montaż od Nas w pakiecie!

Zainteresowaliśmy Cię? Chcesz wiedzieć więcej o cenach i samych usługach? Napisz do Nas! Chętnie pomożemy Ci dobrać optymalny pakiet usług. 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.