Narzędzia do montażu folii samochodowych Avery Dennison – już dostępnę!!!

Dla Was monterów, narzędzia do montażu folii samochodowych - maksymalnie profesjonalne jak to Avery Dennison.

Avery Dennison oferuje pełen zestaw akcesoriów, które pomogą Ci osiągnąć profesjonalny efekt, bez względu na to, gdzie nanoszona jest folia. Narzędzia zostały zaprojektowane przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Teraz bez problemu można skompletować cały, wygodny zestaw do aplikacji folii, który będzie zawierał pas na narzędzia, magnesy, nóż Snitty, raklę Squeegee Pro oraz rękawicę do aplikacji folii.

1.Pas narzędziowy to specjalnie zaprojektowany pas na biodra, dzięki któremu wszystkie potrzebne narzędzia są cały czas pod ręką. Zawiera też metalową płytkę służącą do przyczepiania magnesów. Jeden, uniwersalny rozmiar.

2.FleXtreme to mikro-rakla zaprojektowana specjalnie do aplikacji grafik winylowych. Niebieska (twardsza) rakla FleXtreme służy do nanoszenia folii na wąskich łukach i krawędziach, gwarantując bezszwowe połączenia. Czerwona (bardziej miękka) rakla FleXtreme to idealne narzędzie do nanoszenia folii na wąskie, wklęsłe części pojazdu.

3.Nóż wyposażony jest w trwałą, metalową obudowę, która zabezpiecza ostrza pod kątem 30°, umożliwiające precyzyjne cięcie. Zapewnia on wyjątkową trwałość i lepszą kontrolę cięcia dzięki obudowie, która nie ulega odkształceniom. Odłamywane końcówki ostrza są bardzo ostre i mogą być bezpiecznie przechowywane w specjalnym pudełku na ostrza zapasowe.

4. Rękawice do aplikacji folii to miękkie, bezszwowe rękawice bawełniane, które umożliwiają wygładzanie grafik na powierzchni, na którą grafika jest nanoszona, oraz na łukach i we wgłębieniach. Pakowane są pojedynczo.

5.Magnesy to bardzo praktyczne narzędzie pomocnicze do przytrzymywania i pozycjonowania grafiki na podłożu. Siła magnesu jest wystarczająca, aby zastąpić taśmę maskującą.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.