Na moro oklejanie

Grafika na auto? Myśleliście kiedyś o takiej personalizacji swojego samochodu. Prezentujemy jedną z takich możliwości – oklejanie samochodu grafiką, w tym przypadku na życzenie klienta zgeometryzowany wzór moro. Obczajcie – w roli głównej Toyota CH-R. Projekt i realizacja – Warsfoll oczywiście!

Na tym przykładzie sami widzicie że grafika na samochodzie, wcale nie musi być reklamą. Wystarczy projekt, możecie go zamówić u Nas. W naszym zespole mamy grafika po Akademi Sztuk Pięknych, który chętnie podejmie się każdego wyzwania. Oklejanie samochodu grafiką może być kompleksowe i obejmować całą powierzchnię karoserii, ale w zależności od projektu auto może być również oklejone częściowo, zachowując oryginalny kolor lakieru. Grafika na aucie tak jak w przypadku standardowej zmiany koloru auta, może być matowa lub w glosie, a ponadto w razie potrzeby i jeśli technologia na to pozwala ażurowy wzór może być wycięty w folii na ploterze i tak w formie naklejki zainstalowany na karoserii. Oklejanie samochodu grafiką można śmiało traktować jak pewnego rodzaju tatuaż – uatrakcyjniający wedle potrzeb wygląd waszego auta. Dużo da się zrobić! 

Jak wygląda u Nas realizacja takiej usługi? Po pierwsze Wasza chęć, następnie projekt, wybór rozwiązania pod konkretne potrzeby – czy nadruk, czy wycięcie, a na koniec oklejanie i nowy samochód gotowy!