Na moro oklejanie…

Grafika na auto?

Myśleliście kiedyś o takiej personalizacji swojego samochodu. Prezentujemy jedną z takich możliwości - oklejanie samochodu grafiką, w tym przypadku na życzenie klienta zgeometryzowany wzór moro. Obczajcie - w roli głównej Toyota CH-R. Projekt i realizacja - Warsfoll oczywiście!

camo5
grafika na auto
oklejanie samochodu grafika
camo2
grafika na samochód

Na tym przykładzie sami widzicie że grafika na samochodzie, wcale nie musi być reklamą. Wystarczy projekt, możecie go zamówić u Nas. W naszym zespole mamy grafika po Akademi Sztuk Pięknych, który chętnie podejmie się każdego wyzwania.

Oklejanie samochodu grafiką może być kompleksowe i obejmować całą powierzchnię karoserii, ale w zależności od projektu auto może być również oklejone częściowo, zachowując oryginalny kolor lakieru.

Grafika na aucie tak jak w przypadku standardowej zmiany koloru auta, może być matowa lub w glosie, a ponadto w razie potrzeby i jeśli technologia na to pozwala ażurowy wzór może być wycięty w folii na ploterze i tak w formie naklejki zainstalowany na karoserii.

Oklejanie samochodu grafiką można śmiało traktować jak pewnego rodzaju tatuaż - uatrakcyjniający wedle potrzeb wygląd waszego auta. Dużo da się zrobić! 

Jak wygląda u Nas realizacja takiej usługi? Po pierwsze Wasza chęć, następnie projekt, wybór rozwiązania pod konkretne potrzeby - czy nadruk, czy wycięcie, a na koniec oklejanie i nowy samochód gotowy! 

Zapraszamy do kontaktu!

Tomek Goleniowski

tg@warsfoll.com.pl

+48 604 639 314

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.