Matowa ochrona lakieru

Folia bezbarwna matowa Suntek PPF

Przed Wami nasza ostatnia realizacja – ochrona lakieru bezbarwną folią amerykańskiej marki Suntek. Na tapecie Mercedes AMG GTC oraz folia dedykowana lakierom matowym – PPF Mat. Trochę fotek z wykonanej u Nas usługi, a poniżej trochę teorii z zakresu sprzedaży folii Suntek. 

Na czym polega taka ochrona lakieru?  Folia bezbarwna Suntek PPF to obecnie najbardziej zaawansowana w branży forma zabezpieczenia karoserii samochodu. Jako jedyny produkt tego typu na rynku posiada tak zwane właściwości samogojące, czyli prościej – zdolność samoregeneracji pod wpływem działania ciepła. Takie zabezpieczenie, w porównaniu do konkurencyjnych usług na rynku jest inwestycją znacznie długo trwalszą, o czym może świadczyć chociażby okres udzielanej na taki produkt gwarancji. Ochrona lakieru folią to od 5 do 10 lat gwarancji na produkt oraz do dwóch lat na montaż. 

Działalność naszej firmy, przede wszystkim opiera się na dystrybucji, a folie do ochrony lakieru Suntek PPF są dla nas szczególnie istotne, ponieważ jesteśmy wyłącznym przedstawicielem handlowym tej marki w Polsce. W ramach tej marki proponujemy Wam 3 warianty ochrony lakieru – folie przeznaczone do karoserii w połysku o 5 lub 10-letniej gwarancji lub folie do karoserii matowych z 5- letnią gwarancją producenta. Wszystkie te folie sprzedawana są u Nas na rolki, metry bieżące lub w formie gotowych szablonów poszczególnych elementów karoserii dociętych na ploterze. Dostępne szerokości rolek dla tych folii to 1.52 m, 1.22 m lub 0.61 m. Rolka 1.52 m idealnie nadaję się pod oklejanie dużych elementów takich jak maska i błotniki, natomiast szerokość 0.61 m wykorzystywana jest głównie przy zabezpieczaniu zderzaków, oraz drobniejszych elementów takich jak reflektory czy lusterka. 

Ochrona lakieru folią bezbarwną to idealne rozwiązanie dla elementów karoserii najbardziej narażonych na drobne uszkodzenia drogowe i parkingowe. Wśród najpopularniejszych zestawów szablonów jakie sprzedajemy są : 

Full front – obejmujący maskę, zderzak przedni, błotniki przednie, reflektory, lusterka, słupki A oraz nadszybie

Bikini front – obejmujący 1/3 maski, 1/3 błotników przednich, zderzak przedni, lusterka oraz reflektory

Oczywiście są to tylko najpopularniejsze pakiety zabezpieczające. Każdy z szablonów można zamówić oddzielnie, a ich dostępność uzależniona jest od konkretnej marki i modelu auta. Do każdego takiego zamówienia podchodzimy indywidualnie, ponieważ sprzedawane przez nas szablony nie są uniwersalne. Każdy z nich musi być zamówiony pod konkretne auto, a do ostatecznej weryfikacji zgodności wymagamy zdjęcia, na którym będzie widoczny front pojazdu. 

Jak wygląda kwestia trwałości produktów Suntek? Folia z 5 czy 10-letnią gwarancją? Różnica pomiędzy tymi wariantami jest dość prosta. Obie folie są trwałe i posiadają zdolność samoregeneracji, jednak wariant Ultra wyposażony jest w dodatkową powłokę hydrofobową, która w sposób znaczący ułatwia utrzymanie powierzchni folii w czystości, a co za tym idzie produkt sam przedłuża swoją żywotność. 

W ramach dystrybucji i rozpowszechniania znajomości marki, oferujemy szkolenia z zakresu montażu folii ochronnych na których działamy.  

Jeśli jesteście zainteresowani usługą lub nawiązaniem współpracy w ramach sprzedaży – zajrzyjcie do zakładki Kontakt i piszcie śmiało. Zapraszamy…