folie do zmiany koloru auta
DYSTRYBUCJA

folie Avery Dennison

Folie do oklejania aut to jedyna słuszna konkurencja dla kosztownych usług lakiernika. Oklejanie to proces w pełni odwracalny, czysty, trwały, a dodatkowo chroni oryginalny lakier samochodu przed drobnymi szkodami drogowymi. Jednak wybór odpowiedniej do tego celu folii ma ogromne znaczenie zarówno podczas samego montażu jak i późniejszej eksploatacji już na samochodzie. 

Folie do oklejania samochodów marki Avery Dennison to folie najwyższej jakości, dedykowane zmianie koloru karoserii. Wszystkie folie do oklejania od Avery są foliami wylewanymi – rozciągliwymi oraz elastycznymi – doskonale dopasowują się do skomplikowanych powierzchni karoseryjnych. Ponadto folie do oklejania aut Avery są wyjątkowo trwałe i wytrzymałe na najcięższe warunki atmosferyczne. Posiadają również bardzo długi termin ważności do użycia. Gwarancja oferowana przez tego producenta to 7 do 12 lat, w zależności od produktu.

Folie do oklejania samochodów Avery Dennison są niezwykle wygodne w aplikacji. Zastosowano w nich klej kanalikowy – Easy Apply, redukujący możliwość marszczenia się folii oraz umożliwiający łatwe usuwanie pęcherzyków powietrza spod  jej powierzchni.

Każda folia do oklejania Avery SWF (Supreme Wrapping Film) wyposażona jest w system EARS (Repositionable and Slidable), który pozwala na zmianę położenia folii, jeszcze kilka minut po pierwszym nałożeniu na lakier, umożliwiając dokładne uformowanie folii nawet na najtrudniejszych przetłoczeniach karoserii. 

Folie do oklejania samochodów Avery Dennison to wybór spośród ponad 120 produktów. Znajdziecie wśród nich, prócz samych kolorów wszystkie dostępne na rynku formy wykończenia – od głębokiego połysku, przez satynę, po metaliczne maty oraz chromy. Specjalna seria Color Flow to folie do oklejania aut, określane w branży jako kameleony – o zmiennym spektrum barw, w obrębie kilku kolorów. Folie do oklejania od Avery mogą również mieć każdy inny kolor, którego nie ma w próbniku. Umożliwia to usługa Color Match, dzięki której Avery wyprodukuje dowolny kolor spoza oferty na specjalne zamówienie klienta.

Folie do oklejania samochodów tego producenta to zarówno łatwość montażu, jak i demontażu. W przypadku oklejania auta z oryginalnym lakierem fabrycznym – nie ma możliwości aby demontaż folii spowodował zniszczenie lakieru. 

Folie do oklejania sprzedawane są u Nas w rolkach lub metrach bieżących, hurtowo lub detalicznie. Standardowa szerokość rolki folii tego typu to 152 cm (folia – chrom 135 cm). W naszej ofercie znajdziecie folie marki Avery Dennison oraz Mactac ColorSkin. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem tych folii w Polsce. Posiadamy szeroką ofertę narzędzi do oklejania, w tym narzędzia oraz chemię marki Avery Dennison, przeznaczone do aplikacji i późniejszej pielęgnacji folii do oklejania samochodów. Na chwilę obecną nie prowadzimy sklepu internetowego. Wszelkie pytania oraz zamówienia prosimy o kierowanie drogą mailową. Sprzedaż wysyłkową prowadzimy na terenie całej Polski. Istnieję również możliwość zakupu folii bezpośrednio w naszej siedzibie w Warszawie.

oferta cenowa dla odbiorców hurtowych lub detalicznych

a może interesuję Cię pełna usługa?