Folie do przyciemniania szyb w aucie

W systemach Armorlite Exclusive/Standard

 dożywotnia gwarancja

 idealna termokurczliwość

najwygodniejszy montaż

Nasze folie do przyciemniania szyb

Folie do przyciemniania szyb samochodowych z naszej oferty to produkty marki Armorlite, istniejącej na rynku od 20 lat. Wszystkie folie do przyciemniania szyb Armorlite Exclusive są termokurczliwe. Występują w kilku różnych odcieniach i stopniach przyciemnienia. Folie na szyby samochodowe Armorlite z serii Raycer, BlackShark oraz Dark to obecnie najpopularniejsze produkty tego typu w branży. 

Główne korzyści przyciemniania szyb w aucie

właściwości przeciwsłoneczne

Folie do przyciemniania szyb utrzymują chłód we wnętrzu pojazdu – blokując do 70% całkowitej energii słonecznej. Ponadto zatrzymują również do 99% szkodliwego promieniowania UV, odpowiedzialnego za odbarwienia i ogólne niszczenie wnętrza samochodu. Folie na szyby samochodowe redukują refleksy, zmniejszając zmęczenie oczu. Sprawiają, że jazda jest bezpieczniejsza i znacznie przyjemniejsza. 

właściwości ochronne

Każda folia do przyciemniania szyb spełnia również funkcję ochronną. Oklejone taką folią szkło jest odporne na stłuczenia, przez co chroni życie i zdrowie pasażerów oraz częściowo zapobiega włamaniom. 

Poznaj serie RAYCER!

NAJLEPSZE folie do przyciemniania szyb objęte aż dożywotnią gwarancją producenta!

Raycer oferuję najwyższej jakości hybrydowe folie do przyciemniania szyb.  Jako jedyne na rynku doskonale przyklejają się do matrixa  (brak ramki na kropkach). 

Raycer to połączenie wysokiej wydajności folii metalizowanych z głęboką czernią barwionego poliestru. Folie na szyby samochodowe Raycer cechują się najlepszą termokurczliwością, szybkością schnięcia oraz wyjątkową elastycznością, która gwarantuję łatwy, wygodny montaż (korekty błędów montażowych, usuwanie zagniotek, drobin kurzu). Blokują 99% promieniowania UV.

Dostępne są w zakresach: 5%, 12%, 20%, 36% i 50% transmisji światła widzialnego.

Istnieję możliwość zakupu folii Raycer z nadrukiem ABG. 

Jesteś zainteresowany zakupem folii lub stałą współpracą?

Folie na szyby samochodowe sprzedawane są u Nas na rolki lub metry bieżące, hurtowo lub detalicznie. Folie do przyciemniania szyb dostępnę są w trzech szerokościach rolki: 152 cm, 76.2 cm oraz 50.8 cm. Posiadamy również szeroką ofertę wszystkich niezbędnych narzędzi do oklejania szyb samochodowych. Na chwilę obecną nie prowadzimy sklepu internetowego. Wszelkie pytania oraz zamówienia prosimy o kierowanie drogą mailową. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski, folie możecie też kupić bezpośrednio w naszym biurze w Warszawie.

Sprawdź też nasze usługi montażu!