folie do przyciemniania szyb
DYSTRYBUCJA

folie do przyciemniania szyb Armorlite

Folie do przyciemniania szyb samochodowych z naszej oferty to produkty marki ARMORLITE®, istniejącej na rynku od 20 lat. Seria Raycer® to obecnie najlepsze folie na szyby samochodowe tej marki, objęte aż dożywotnią gwarancją producenta. Folie do przyciemniania szyb utrzymują chłód we wnętrzu pojazdu – blokując do 70% całkowitej energii słonecznej. Ponadto zatrzymują również do 99% szkodliwego promieniowania UV, odpowiedzialnego za odbarwienia i ogólne niszczenie wnętrza samochodu. Folie na szyby samochodowe redukują refleksy, zmniejszając zmęczenie oczu. Sprawiają, że jazda jest bezpieczniejsza i znacznie przyjemniejsza. Każda folia do przyciemniania szyb spełnia również funkcję ochronną. Oklejone taką folią szkło jest odporne na stłuczenia, przez co chroni życie i zdrowie pasażerów oraz częściowo zapobiega włamaniom. Wszystkie folie do przyciemniania szyb Armorlite® z naszej oferty są termokurczliwe. 

Występują w kilku różnych odcieniach i stopniu przyciemnienia. Folie na szyby samochodowe naszych serii Raycer, BlackShark oraz Dark to obecnie najpopularniejsze produkty tego typu. Seria Raycer (Armorlite Exclusive®) oferuję najwyższej jakości hybrydowe folie do przyciemniania szyb. Objęte są dożywotnią gwarancją producenta oraz jako jedyne na rynku doskonale przyklejają się do matrixa. Raycer to połączenie wysokiej wydajności folii metalizowanych z głęboką czernią barwionego poliestru. Folie na szyby samochodowe Raycer cechują się najlepszą termokurczliwością, szybkością schnięcia oraz wyjątkową elastycznością, która gwarantuję łatwy, wygodny montaż (korekty błędów montażowych, usuwanie zagniotek, drobin kurzu). Blokują 99% promieniowania UV. Dostępne są w zakresach: 5%, 12%, 20%, 36% i 50% transmisji światła widzialnego. Istnieję możliwość zakupu folii Raycer z nadrukiem ABG. 

Folie na szyby samochodowe sprzedawane są u Nas na rolki lub metry bieżące, hurtowo lub detalicznie. Folie do przyciemniania szyb dostępnę są w trzech szerokościach rolki: 152 cm, 76.2 cm oraz 50.8 cm. Posiadamy również szeroką ofertę wszystkich niezbędnych narzędzi do oklejania szyb samochodowych. Na chwilę obecną nie prowadzimy sklepu internetowego. Wszelkie pytania oraz zamówienia prosimy o kierowanie drogą mailową. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski, folie możecie też kupić bezpośrednio w naszym biurze w Warszawie. 

oferta cenowa dla odbiorców hurtowych lub detalicznych

a może interesuję Cię pełna usługa?

Pin It on Pinterest