Nowość!

Mamy przyjemność zaprezentować Wam całkowicie nową serię produktów ochronnych na samochód - folie HYDRO PPF. Dlaczego warto je poznać?

Po pierwsze - oszczędzaj na cenie, zachowaj świetną jakość. Ekonomiczna cena Hydro PPF, konkurencyjna do popularnych obecnie produktów azjatyckich to najlepszy, możliwy kompromis pomiędzy najlepszą jakością, a rozsądnym kosztem.

Po drugie - samoregeneracja, powłoka hydrofobowa i szybkoschnący klej sprawiają, że montaż PPFa nigdy nie był tak szybki, tak prosty i tak wygodny.

Po trzecie - jakość i trwałość potwierdzone 8-letnią gwarancją od izraelskiej marki Armorlite.

Folie Hydro PPF kupisz również w Naszym internetowym sklepie detalicznym > przejdź do produktu.

Folie Hydro PPF - najważniejsze cechy:
Dostępne warianty:
HYDRO PPF GLOSS

Folia bezbarwna z wykończeniem w połysku. Powłoka hydrofobowa, właściwości samogojące, 8 lat gwarancji na trwałość i niezmienność koloru.

Dostępne szerokości rolek: 1.524, 1.83 m (rolki 1.22, 0.91, 0.61 m - na specjalne zamówienie)

HYDRO PPF MATTE

Folia bezbarwna z wykończeniem matowym/ satynowym. Powłoka hydrofobowa, właściwości samogojące, 6 lat gwarancji na trwałość i niezmienność koloru.

Dostępne szerokości rolek: 1.524 m (rolki 1.22, 0.91, 0.61 m - na specjalne zamówienie)

HYDRO PPF BLACK GLOSS

Folia czarna w pełni kryjąca, wykończenie w połysku. Powłoka hydrofobowa, właściwości samogojące, 5 lat gwarancji na trwałość i niezmienność koloru.

Dostępne szerokości rolek: 1.524 m (rolki 1.22, 0.91, 0.61 m - na specjalne zamówienie)

HYDRO PPF IR GLOSS

Folia przyciemniająca z filtrem IR, blokująca ciepło słoneczne; montaż na szyberdachach i dachach panoramicznych w aucie. Wykończenie w połysku, powłoka hydrofobowa, właściwości samogojące, 5 lat gwarancji na trwałość i niezmienność koloru.

Dostępne szerokości rolek: 1.524 m (rolki 1.22, 0.91, 0.61 m - na specjalne zamówienie)

Rozpocznijmy współpracę, która przyniesie Ci zyski!

Zostań Naszym partnerem - instaluj folie Hydro PPF. Oferujemy fachowe doradztwo, atrakcyjne ceny hurtowe oraz dużą dostępność folii na metry bieżące i pełne rolki od ręki.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.