folie antywłamaniowe

Rynek produktów antywłamaniowych jest bardzo szeroki, a okna to obecnie punkty najbardziej narażone na próby włamania . Chcąc zadbać o bezpieczeństwo swojego życia i majątku, jesteśmy zmuszeni przebierać wśród licznych systemów alarmowych, specjalistycznych rolet, żaluzji czy nawet krat. Folie antywłamaniowe są jednym z takich rozwiązań.

misja: zabezpieczyć okna

Folie antywłamaniowe to produkty, których głównym zadaniem jest utrudnienie wybicia szyby. Budowa tego typu folii gwarantuję wysoką odporność na siłowe działania mechaniczne. W przypadku celowego uszkodzenia, zainstalowana folia utrzyma odłamki szkła, zapobiegając rozbiciu szyby. W ten sposób folie stanowią skuteczne zabezpieczenie przed każdą niepożądaną próbą przejścia przez otwór okienny. Zapobiegają kradzieżom, włamaniom czy nawet napadom rabunkowym. Oczywiście bardzo dobrze przygotowany złodziej jest w stanie obejść każde, nawet najbardziej wymyślne zabezpieczenie. Dlatego dodatkową zaletą folii antywłamaniowych jest fakt, że profesjonalnie zamontowane są całkowicie niewidoczne dla potencjalnego intruza. Ta cecha jest również bardzo istotna ze względów estetycznych, ponieważ wygląd okna z zainstalowaną folią antywłamaniową i bez niej pozostaje taki sam, a montaż konkurencyjnych produktów takich jak rolety antywłamaniowe czy kraty, to niezwykle inwazyjna ingerencja w wygląd wnętrza czy budynku.

Dystrybuowane przez Nas folie antywłamaniowe posiadają atesty wytrzymałościowe ITB od klasy 01 do P2.

ochrona przeciwwybuchowa

Zgromadzone w naszej ofercie folie antywłamaniowe są również przeciwwybuchowe. Ponadto, istnieje możliwość wyposażenia tego typu folii w dodatkowy, nowoczesny system No-Bar, który  stanowi mechaniczne zabezpieczenie oklejanego szkła przed skutkami eksplozji ładunków wybuchowych, gazów i materiałów łatwopalnych. Zatrzymuje falę ciśnienia wybuchowego, eliminując zagrożenie związane z niekontrolowanym deszczem odłamków, powstającym podczas każdej eksplozji.  No-Bar został stworzony jako specjalny środek prewencji, w odpowiedzi na światowy problem terroryzmu. Ponadto już od kilku lat uznawany jest za jeden z najlepiej przystosowanych do potrzeb rynku systemów ochronnych. Według testów przeprowadzanych na wniosek amerykańskiej agencji rządowej do spraw ochrony (Defense Threat Reduction Agency – DTRA) system folii przeciwwybuchowych No-Bar został zakwalifikowany do produktów gwarantujących bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Montaż folii okiennych z systemem No-Bar może przebiegać bezpośrednio na istniejących oknach, witrynach czy fasadach szklanych. Proces i czas instalacji nie absorbuje klienta. Jest często stosowany w sklepach, bankach, instytucjach finansowych, bankach i ambasadach.

folie bezpieczne ?

Folie antywłamaniowe i przeciwwybuchowe to również folie – fachowo określane jako  bezpieczne. Folie bezpieczne to wszystkie Nasze produkty, które przeciwdziałają rozpadnięciu się szyby w przypadku gdy zostanie ona  uszkodzona, tym samym  chroniąc nas przed niebezpiecznym rozbryzgiem odłamków potłuczonego szkła. Tego typu produkty szczególnie polecane są klientom, którym zależy również na ochronie przed  zagrożeniami naturalnymi  takimi jak wichury czy huragany – niestety coraz częściej goszczących w Polsce. Są również najczęściej stosowaną ochroną okien w celu spełnienia warunków HACCP i IFS.

jeden produkt, wiele korzyści...

  to motto, które skutecznie można zastosować do całego asortymentu, którym dysponujemy. Nasza oferta zawiera folie okienne łączące wiele właściwości w jednym produkcie. Także folie antywłamaniowe i przeciwwybuchowe równocześnie mogą być przeciwsłoneczne, matowe lub lustrzane. Wybór zależy tylko od Was.

 Jesteś zainteresowany zakupem? A może chcesz nawiązać współpracę?  Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej lub telefonicznie.

Jesteśmy największym dystrybutorem folii okiennych i samochodowych w Polsce. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Usługi montażu folii okiennych wykonujemy na terenie Warszawy i całej Polski.

Pin It on Pinterest