folie antywłamaniowe
DYSTRYBUCJA

główne zalety:

ochrona antywłamaniowa

Folie antywłamaniowe to folie specjalistyczne, których zadaniem jest przede wszystkim utrudnić lub nawet całkowicie uniemożliwić włamywaczowi wybicie szyby. Folie antywłamaniowe mają inną  budowę i grubość niż standardowe folie okienne, dzięki czemu gwarantują najwyższą odporność na siłowe działania mechaniczne. W przypadku prób celowego uszkodzenia szyby – zainstalowana na niej folia antywłamaniowa utrzymuję odłamki szkła na swojej powierzchni, przez co zapobiega całkowitemu rozbiciu szyby. W ten sposób folie antywłamaniowe stanowią profesjonalne zabezpieczenie budynku przez każdą niepożądaną próbą przejścia intruza przez otwór okienny. Folie antywłamaniowe to również rozwiązanie ochronne cenione ze względów estetycznych. Profesjonalnie zainstalowane na szybie są całkowicie niewidoczne w przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów antywłamaniowych takich jak rolety czy kraty. Folie antywłamaniowe stosuję się w celach zapobiegania kradzieżom, włamaniom czy nawet napadom rabunkowym. 

Sprzedawana przez Nas folie antywłamaniowe posiadają atesty wytrzymałościowe ITB od klasy 01 do P2. 

redukcja skutków wybuchu

Folie antywłamaniowe z naszej oferty można również z powodzeniem wykorzystać jako formę ochrony przeciwwybuchowej. Służy temu specjalistyczny system zabezpieczający No-Bar, stanowiący mechaniczne wspomaganie działania folii antywłamaniowych. Zainstalowany na powierzchniach okiennych No-Bar wraz z foliami antywłamaniowymi to kompleksowe zabezpieczenie przed skutkami eksplozji ładunków wybuchowych, gazów i materiałów łatwopalnych. No-Bar zatrzymuję falę ciśnienia wybuchowego, eliminując zagrożenie związane z niekontrolowanym deszczem odłamków, powstającym podczas każdej eksplozji. Sytem został stworzony jako specjalny środek prewencji, w odpowiedzi na światowy problem terroryzmu. Ponadto już od kilku lat uznawany jest za jeden z najlepiej przystosowanych do potrzeb rynku systemów ochronnych. Według testów przeprowadzanych na wniosek amerykańskiej Agencji Do Spraw Ochrony (Defence Threat Reduction Agency – DTRA) system przeciwwybuchowy No-Bar został zakwalifikowany do produktów gwarantujących bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. 

Folie antywłamaniowe w systemie No-Bar mogą być instalowane bezpośrednio na istniejących oknach, witrynach, czy fasadach szklanych. Proces i czas instalacji nie absorbuję klienta. Zabezpieczenie tego typu najczęściej stosuję się w sklepach, bankach, instytucjach finansowych i ambasadach. 

bezpieczeństwo

Folie antywłamaniowe to również folie fachowo określane jako bezpieczne. Folie bezpieczne  przeciwdziałają rozpadowi szyby, w przypadku gdy zostanie uszkodzona. Chronią przed rozbryzgiem odłamków potłuczonego szkła, stanowiących oczywiste zagrożenie, w każdej sytuacji kiedy szyba zostaję rozbita. Z tego względu folie antywłamaniowe są również najczęściej stosowaną formą ochrony okien w celu spełnienie warunków HACCP i IFS. 

szeroki wybór

Dystrybowane przez Nas folie antywłamaniowe marki Armorlie Exclusive i Standard posiadają wszystkie dostępne atesty wytrzymałościowe ITB. Dodatkowo folie antywłamaniowe wcale nie muszą być przezroczyste. W naszej ofercie znajdziecie folie antywłamaniowe o wyglądzie folii mlecznych i matowych oraz takie, które posiadają dodatkowe właściwości przeciwsłoneczne (folie lustrzane).

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski. Folię można również nabyć bezpośrednio w naszej siedzibie w Warszawie. Usługi montażu folii antywłamaniowych na oknach i elewacjach wykonujemy w Warszawie i na terenie całej Polski. W celu zapoznania się z dokładną ofertą cenową prosimy o kontakt z biurem. 

oferta cenowa dla odbiorców hurtowych lub detalicznych

Pin It on Pinterest