Folie antywłamaniowe

System Armorlite Exclusive i No-Bar

ochrona antywłamaniowa

 Skutecznie utrudni intruzowi całkowite wybicie szyby!

przeciwdziałanie skutkom eksplozji

System No-Bar zatrzymuje fale ciśnienia wybuchowego!

bezpieczeństwo 

Zapobiegaj! Nie ryzykuj niebezpiecznych skutków wybicia szyby!

Folie antywłamaniowe 

Folie antywłamaniowe to folie specjalistyczne, których zadaniem jest przede wszystkim utrudnić lub nawet całkowicie uniemożliwić włamywaczowi wybicie szyby. Folie ochronne tego typu mają inną  budowę i grubość niż standardowe folie okienne, dzięki czemu gwarantują najwyższą odporność na siłowe działania mechaniczne. W przypadku prób celowego uszkodzenia – zainstalowana folia antywłamaniowa podtrzymuję odłamki szkła na swojej powierzchni, przez co zapobiega całkowitemu rozbiciu szyby. Folie antywłamaniowe stanowią profesjonalne zabezpieczenie budynku przez każdą niepożądaną próbą przejścia intruza przez otwór okienny. Folie antywłamaniowe to również rozwiązanie ochronne cenione ze względów estetycznych. Profesjonalnie zainstalowane na szybie są całkowicie niewidoczne w przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów antywłamaniowych takich jak rolety czy kraty.  Stosowane są do zabezpieczania okien przed takimi zagrożeniami jak kradzieże, włamania i napady rabunkowe. 

*Wszystkie sprzedawane przez Nas folie antywłamaniowe posiadają niezbędne atesty wytrzymałościowe ITB od klasy 01 do P2.

system No-Bar

Folie antywłamaniowe z naszej oferty można również z powodzeniem wykorzystać jako formę ochrony przeciwwybuchowej. Służy temu specjalistyczny system zabezpieczający No-Bar, stanowiący mechaniczne wspomaganie działania folii antywłamaniowych. Zainstalowany na powierzchniach okiennych No-Bar wraz z foliami antywłamaniowymi to kompleksowe zabezpieczenie przed skutkami eksplozji ładunków wybuchowych, gazów i materiałów łatwopalnych. No-Bar zatrzymuję falę ciśnienia wybuchowego, eliminując zagrożenie związane z niekontrolowanym deszczem odłamków, powstającym podczas każdej eksplozji. Sytem został stworzony jako specjalny środek prewencji, w odpowiedzi na światowy problem terroryzmu. Ponadto już od kilku lat uznawany jest za jeden z najlepiej przystosowanych do potrzeb rynku systemów ochronnych. Według testów przeprowadzanych na wniosek amerykańskiej Agencji Do Spraw Ochrony (Defence Threat Reduction Agency – DTRA) system przeciwwybuchowy No-Bar został zakwalifikowany do produktów gwarantujących bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Folie antywłamaniowe w systemie No-Bar mogą być instalowane bezpośrednio na istniejących oknach, witrynach, czy fasadach szklanych. 

folie bezpieczne

Folie antywłamaniowe to również folie fachowo określane jako bezpieczne. Folie bezpieczne  przeciwdziałają rozpadowi szyby, w przypadku gdy zostanie uszkodzona. Chronią przed rozbryzgiem odłamków potłuczonego szkła, stanowiącym znaczące zagrożenie, w każdej sytuacji, w której szyba zostaję rozbita. Z tego względu folie antywłamaniowe są również najczęściej stosowaną formą ochrony okien w celu spełnienie warunków HACCP i IFS.

Gdzie warto zastosować folie antywłamaniowe?

Banki i instytucje finansowe

Ambasady

Sklepy

Jesteś zainteresowany zakupem folii lub stałą współpracą?

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski. Folię można również nabyć bezpośrednio w naszej siedzibie w Warszawie. Usługi montażu folii antywłamaniowych na oknach i elewacjach wykonujemy w Warszawie i na terenie całej Polski. W celu zapoznania się z dokładną ofertą cenową prosimy o kontakt z biurem. 

Sprawdź też nasze usługi montażu!